Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől olyan nagy szám a Converse?

Mitől olyan nagy szám a Converse?

Figyelt kérdés
Most egy egyszerű tornacipőben mi a különleges amiért 10-20ezer forintot kell kiadni? Nem utálom a márkát szóval ilyenekkel ne vádoljanak meg majd a "Converse rajongók" ! Nemet és kort is várok! :)

2011. jún. 10. 16:05
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Ezt a puma magasszárút amerre jártam boltba még nem láttam, a többit már igen [link] ezt is szeretném majd megvenni
2011. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

egyébként a converse tornacipőben nincs semmi különleges, ugyanaz az anyag a szag és a szavatossági idő is mint a 300 Ft os piaci tornacsukáknál. tökéletes másolata.

viszont, a tornacipőben van valami egyedi, annyira egyszerű és csöves, hogy az már style... és nem mindegy hogy bohóckodsz egy 300 forintos cipővel, vagy hazudhatod rá, hogy márkás. ennyi. am csak nyáron jó. amikor semmi baja nem eshet, mert nagyon könnyen szakad.

2011. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem nagy szám, csupán csak nekem pl jobban tetszik, mint a kínais tornacipő. Mert hiába mondjátok hogy nincs különbség, igenis van. Minőségre nem tudom, de külsőre mindenképp van különbség. A Conversenek szebbek a színei, és a formája is karcsúbb.

Abban egyébként igazad van, hogy soha a büdös életbe nem adnék ki érte 10-15 ezer forintot. A sajátomat mindkettőt 4000 Ft-ért vettem, Legends üzletben, leárazáskor. Ennyiért nekem megérte.


19/L

2011. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
53%
annyira elegem van már, hogy naponta legalább 1-2 converse-s kérdést biztos, hogy feltesznek.. ha összehasonlítasz egy kínai meg egy converse tornacipőt, akkor látni fogod a különbséget, de hiába írom le, senkit nem fog érdekelni, ugyanúgy szar márkának fogja titulálni. a Converse nem különb pl az Adidas vagy Nike márkánál. felőlem leszólhattok, lepontozhattok, de először saját tapasztalat után kellene megszólalni. nekem már 3 éve megvan az alap fekete tornacipőm, ami még egész jó.. ezenkívül van még pár converse, meg adidas cipőm is, és mind2 márka szinte ugyanolyan tartós. na jó, lehet hogy van 1-2 olyan cipő, aminek rossz a ragasztása vagy valami, de ez előfordulhat az adidasnál, nikenál is. ja és ha nem vigyázol rá, szétrúgod, akkor persze hogy hamar szétjön..
2011. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
nekem is van converse tornacipőm mert tetszik, de sajnos tényleg gagyi... egy nyarat bírt ki nálam ( ez ugye függ attól, hogy kinek mi minősül elhasználódásnak) nálam pl az hogy az egyszerű gumitalp csak ragasztva van és ott ahol hajlik mind két oldalon levált és szakadni kezdett. semmi extra nincs benne, a szaga is tornacipő szag... az adidas meg a nike azért minőségibb termék, mondom ezt úgy hogy converset hordok :P
2011. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van több mint egy éve, semmi baja sincs, igaz más cipőt is hordok.

http://www.youtube.com/watch?v=tF4xBlTWyjk

2012. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!