Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől olyan nagy szám a Converse?

Mitől olyan nagy szám a Converse?

Figyelt kérdés
Most egy egyszerű tornacipőben mi a különleges amiért 10-20ezer forintot kell kiadni? Nem utálom a márkát szóval ilyenekkel ne vádoljanak meg majd a "Converse rajongók" ! Nemet és kort is várok! :)

2011. jún. 10. 16:05
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
57%

Ja, jóhogy nem hallottál, mert ez nem kínai gagyi amit reklámozni kell, hogy vigyék..


MTS, JEEP meg még csomó hasonló van.


[link]

2011. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Kösz a linket szép cipők kár, hogy csak most hallok róluk először.
2011. jún. 10. 16:24
 13/56 anonim ***** válasza:
60%

Nincsmit, én is kb 2 éve ismerem mióta iparban dolgozom.


Próbálj ki egyet, és nem fogsz többé hagyományos cipőket venni. Ár / érték arányban odaveri a legjobb nike-t is, igaz nem világít rajta kilóméterről a pipa.

2011. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Hát én azért inkább maradok a Nike-nél mert nekem a sajátjaimmal csak jó tapasztalataim voltak (pedig nyúztam őket rendesen) köszi :) A Converse-nél viszont egyértelműen jobb ez nem kérdés :) Mondjuk sztem ha a Nike 2003-ban nem karolja fel a Converse-t akkor már rég sehol nem lenne a cég. Mondjuk viszont egy régi 1900-as évek elei Converse cipőt lehet elfogadnék mert azok viszont sztem biztos jók.
2011. jún. 10. 16:34
 15/56 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem tom, nekem nike-m sosem volt de emléxem még haveromra, hogy amikor a legelső airmax bejött 25 ezer ft ba került és egy nyáron át dolgozott érte aztán tavaszra lejött a sarka.


nekem most egy ilyenem van már 2 éve, és mindennap 8 órát dolgozom benne.


[link]


A külső koszt leszámítva semmi baja a cipőnek.

2011. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
83%

nem nagy szám a converse... nekem is csak azért az van mert a kínais nincs olyan jól "összerakva"... valamiért nekem nem tetszik mert az orruknál az a fehér rész túl nagy, a sarkánál meg széles a talpa és csúszkál benne a lábam... már volt pát kínais tornacipőm szóval tapasztalat... és csak azért converse mert szimplán nem tetszik az adidas és nike márka, de eléggé "tornacipős" vagyok...ennyi...

szerintem mindenki azt hord amit akar, nem zavar ha pl valaki 20ezerért vesz gigamagassarkút ha neki az tetszik... pedig az nyilván nem lehet túl kényelmes hosszútávon :D

2011. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

A Nike-nak is vannak bakancsai amúgy nemrég néztem őket. Nekem egy ehhez hasonló Nikem volt meg kb 13 évesen: [link]

Nyúztam rendesen nem tagadom, de kutya baja nem volt neki soha. Csak azért váltam meg tőle mert kinőttem. Most pedig egy ilyen Puma cipőnek vagyok a tulajdonosa kb 1 éve: [link]

De most térjünk vissza a Converse-re.

2011. jún. 10. 16:43
 18/56 A kérdező kommentje:
Persze sztem is mindeki azt hord amit akar, de már nemegyszer megütötte a szemem, hogy a sok fiatal jóformán csak olyan cipőben járkál mint amiben még én általános iskolában tornásztam és az noname márka volt. Csak azt akarom tudni mi a "varázsa" ennek a márkának?
2011. jún. 10. 16:46
 19/56 anonim ***** válasza:
0%

Az Mbt szerintem formatervben a nike-t adidast és a converse-t is odaveri..


[link]

2011. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Hú na mondjuk nekem ez a cipő már fura :/ A többi munkavédelmi cipő sztem jobban nézett ki, de ez csak az én véleményem.
2011. jún. 10. 16:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!