Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már nagyon gáz a Fila táska?

Már nagyon gáz a Fila táska?

Figyelt kérdés

ma mentem az utcán 5 filát láttam, mentem a bszon 2őt láttam, bementem a suliba, és kapásból 4 csajnak volt ugyanolyan táskája,felmentem egy emeletet és vagy 3 fila táskát látok megint. ti nem érzitek hogy gáz ez a "tesco" táska? nekem nagyon elegem van belőle.

soha nem kéne ingyen sem egy ilyen.

17F és aki hordja azon csak az látszik hogy csóró szerintem.

szerintetek?


2011. aug. 30. 14:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nem tartom annak azt akinek ilyen van, ugyanakkor én nem vennék az tuti mert tényleg qva sok van belőle:)
2011. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem gáz. Hogy miért? Mert az ember az egyetlen faj aki ki tudja magát fejezni, mint egyéniség, nem kell rejtőszíneket viselnie, hogy el ne kapja egy vad stb. Minden ember egyedi és szerintem az lenne a normális, ha ezt kívülről is megmutatná, persze ott van a divat, de az csak utat mutat milyen irányban lehet öltözködni (de persze itt mindenki utálja a divatot). A 80-as években nem tudták ezt kifejezésre juttatni (most olvastam egy 82-es divatévkönyvet, és arról panaszkodtak, hogy mindenhol szürke van, és a kiegészítők meg sehol). Most minden adott az önkifejezéshez, már lassan fillérekből fel lehet öltözni, úgy hogy az ne jöjjön velünk szembe, akkor minek mindenkinek Fila táska? Már attól rosszul vagyok ha egy ruhadarabom egyezik valaki máséval, nem hogy naponta 10-en jöjjenek szembe velem, ugyanazzal a táskával. Ezt hívják csordaszellemnek, mindenki ugyanolyan ugyanazt hordja és ugyanúgy gondolkodik, de hát emberek vagyunk, hol van az önkifejezés, a egyéniség?!

Ja és még valaki, a magyarok divat b@zik, ez ebből a fila táskás őrületből is látszik, tiszta szégyen.

27/n

2011. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Ez baromság. Nem azért hordanak ennyien fila táskát, mert ez a "csordaszellem" és nincs egyéniségük. Azért max a Converse cipőt hordják...

Hanem azért, mert sajnos a magyarok nagy részének igen is sokat számít párezer forint különbség. És bizony ez a táska így OLCSÓ. Normális minőségű és OLCSÓ. Minek vegyen több ezer forinttal drágábban olyat, ami "egyedi"?

Ebbe is ugyanúgy bele tudja pakolni a cuccait.

Mi is vettünk fila táskákat. Egy kis sporttáskát és két hátizsákot. Hogy miért? Mert sokat utazom és a sporttáska praktikus. Pont beleférnek a ruháim úgy, hogy nem gyűröm őket szarrá. És a vonaton ne érdekeljen már senkit, hogy mibe cipelem a ruháim...

Ha elkezdődik a suli, akkor pedig edzésre fogom vinni. Nem tok mindegy, hogy a melegítőgatyámat milyen táskába teszem bele?

A hátizsákot meg tesóm hordja úszni...a másikat meg én fogom használni, ha elmegyek vhova kirándulni. Mert ugye az erdőben baromira mindegy, hogy milyen táskában van benne a kajám...

Ezeket a táskákat a nagy többség NEM kiegészítőként, hanem HASZNÁLATI tárgyként használja.

2011. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az utolsó hozzászólóval.
2011. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
47%

az :D

abból a 2000 Ft-ból bemész egy turkálóba, és veszel kevesebbért egy nem feltétlenül márkás, de jó minőségű táskát, ami még jól is néz ki és nincs mindenkin olyan, aztán kéész, és még spóroltál is :D én is így vettem az iskolatáskámat :D

2011. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
25%
Ezt a válaszomat is pontozzátok le filab*zik:D:D
2011. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
19%

Ez egy érdekes oldal, ha itt valaki nem mondja akár a Fila-ra, akár a Converse-re, hogy ilyen meg olyan jó, akkor rögtön lepontozzák, elkezdik támadni.

A múltkor gondolom ilyen tizenévesek, az én Gas, Diesel és Armani ruháimat oltották, merthogy a Converse ilyen meg olyan jó, és mennyivel jobb mint ezek az olasz márkák. Hát bocs, de miről beszélünk? Szerintem nem egy kategória a Converse ezekkel. Gondolom nem is ismerik ezeket a márkákat, vagy nem tudom. A végén rájuk hagytam, ha ez őnekik örömet okoz, akkor legyen jobb a Converse ezeknél, ami gyakorlatilag csak a tornacipők terén tud valamit felmutatni, más területen semmit. Ja arra is hivatkoztak, hogy a Converse nem "ilyen kínai cég mint ezek", hogy mindenből gyárt egy picit, de sz@rokat, hanem igaz, hogy kevesebb a termékkínálata, de az minőségi és nem gagyi. Szánalmas egyes emberek véleménye.

2011. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
62%
sztem menő, mondjuk én tescos szatyorban hordom a cuccaimat ...:S xD
2011. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: 08-30 14:41: ezt én írtam.

Lehet a válaszom nem 100%-ban volt hasznos a kérdésre, de semmiképp nem volt fikázás. Megkerestem az okát annak, hogy sok ember így gondolkodik ebben a kérdésben, mint a kérdező, cáfoltam, hogy sztem miért nem gondolja ezzel kapcsolatban jól a dolgokat és írtam a kérdésre választ.

Nekem se tetszik minden Filás táska, de attól nem azt jelenti, hogy a viselője csóró és gáz ilyet hordani. Dehát mindenkinek mást jelent a csöves fogalma, a gáz meg aztán főleg mást és más dolgok is tartoznak ebbe.

2011. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
100%
Fila táska jól néz ki, olcsó, és jó minőségű. Én nem fogok venni kínait, ami 1 hónap után szétszakad, de 10-15 ezerért márkásat sem, mert hülyeségnek tartok egy rohadt táskáért kidobni annyit. Azt meg, hogy valakinek nem tetszik lesz*rom .
2011. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!