Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már nagyon gáz a Fila táska?

Már nagyon gáz a Fila táska?

Figyelt kérdés

ma mentem az utcán 5 filát láttam, mentem a bszon 2őt láttam, bementem a suliba, és kapásból 4 csajnak volt ugyanolyan táskája,felmentem egy emeletet és vagy 3 fila táskát látok megint. ti nem érzitek hogy gáz ez a "tesco" táska? nekem nagyon elegem van belőle.

soha nem kéne ingyen sem egy ilyen.

17F és aki hordja azon csak az látszik hogy csóró szerintem.

szerintetek?


2011. aug. 30. 14:02
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Ááá nem értem. Miért törvényszerű sok embernél, hogy ami sok embernek van az ciki? Talán, mert így nem vagy egyéniség? Akkor leírom én mit gondolok. Tény, hogy a kinézeted(ruháid, kiegészítőid) lehetnek egyediek, de az egyéniség az belülről fakad(ez sztem minden emberben megvan csak sokan nagyon elnyomják). Hiába van egy tök egyedi, márkás cucc rajtad ami nem jön veled szembe az utcán, de, ha belülről nem vagy önmagad akkor te se vagy egyedi és te se vagy különb az általad oly cikinek tartott Fila táskásoknál. A csóró meg azt jelenti, hogy nem tudsz egy normálisan kinéző cuccot felvenni.

Tehát mivel nekem nem törvényszerű, hogy ami sok embernek van az ciki és nekem tetszik pár Filás táska és nem csöves ezért sztem NEM ciki.

2011. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
91%

Én csóró vagyok,nem engedhetek meg magamnak mindíg márkás cuccokat és nem is ragaszkodom hozzájuk.Viszont van izlésem és sok olyan lány kérdezi mit,hol veszek,akik a legdrágább ruhákat is megkaphatják.De mit érnek vele,ha nem tudják összeválogatni megfelelően?

Lenne egy kérdésem,amire kérlek válaszolj:Mitől rosszabb egy szegény ember egy gazdagnál?

Én nem érzem kevesebbnek.

Sőt tovább is megyek,ha majd anyu téged nem tart el és nem nyalja ki a s*egged és én már javába felkapott szakács leszek,akkor térjünk vissza erre a kérdésre.

Arról nem is beszélve,hogy vajon kinek kellene egy ilyen felszines ember mint te?

2011. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
52%

Jajj, istenem...

Most itt fikázzátok, azért mert neki nem tetszik egy táska... Ez alapján ti se vagytok jobbak.

Senki nem mondta, hogy hú most aztán minden cuccodnak tök egyedinek kell lennie, de azért a Fila táska tényleg tucat... és nem olyan mint a Converse mert azért az van több színben stb.. ez a Fila táska meg ugyanolyan mindenkin... Jó, néha látom még azt a kicsi sporttáska verzióját is.. Na mindegy.


Nem kell ennyire leoltani valakit, csak azért mert nem tetszik neki egy ruha vagy kiegészítő ami most divatban van. Mondjuk engem a 'háremnadrág' idegesít, meg a gagyi Ray-Ban Wayfarer napszemüveg 2000 ft-os kínais verziója mindenki fején... és biztos vagyok benne, hogy mindenkit idegesít valami ilyen tömegcikk amit az emberek 80%án látsz, ha kimész az utcára...


De hajrá, gyerekeskedjetek, pontozzatok le, oltsatok le a kérdezőt is.... Ez való nektek.

2011. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

utolsó én annyit olastam el,hogy "fikázzátok a kérdezőt,mert nem tetszik neki a táska"

Noss te aztán jó szöegértő lehetsz.

Nem azért,mert nem tetszik neki,hanem azért pl. mert lenézi a "csórókat"

2011. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
43%

"Hiába van egy tök egyedi, márkás cucc rajtad ami nem jön veled szembe az utcán, de, ha belülről nem vagy önmagad akkor te se vagy egyedi és te se vagy különb az általad oly cikinek tartott Fila táskásoknál."


Itt szó sincs a csóróságról és szerintem fikázásnak számít. :) De mindegy, már megszokhattam volna, hogy itt mindenki k.urva okos és bele tud kötni a másikba. :D

2011. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

"és aki hordja azon csak az látszik hogy csóró szerintem.

szerintetek?"és ez?

2011. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem, és? :D Nem mondtam, hogy más miatt nem szólnak be neki... Amúgy meg lehet valaki úgy is csóró, hogy nem látszik rajta...
2011. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy van valakinek ilyen táskája, nem jelenti azt hogy csóró. Mert X összeget elköltött a Tesco-ban, hogy pontokat kapjon... Plusz ennyiért miért is ne?


16/L

2011. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
33%
Most miért kell lepontozni azért mert szerintem gáz?? Itt a hasznosságot kell pontozni, nem azt, hogy tetszik-e a válasz... olyan hülyék vagytok, hogy azt nem lehet leírni... amúgy kínaiba is lehet venni 2000-ért, és inkább veszek olyat, mint ezt a szart...
2011. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
55%

Destiny95:


engem is lepontoztak, nyugi :))) nem baj, ennyi örömöt hagyjunk meg az ilyen nethuszároknak :D

2011. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!