Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már nagyon gáz a Fila táska?

Már nagyon gáz a Fila táska?

Figyelt kérdés

ma mentem az utcán 5 filát láttam, mentem a bszon 2őt láttam, bementem a suliba, és kapásból 4 csajnak volt ugyanolyan táskája,felmentem egy emeletet és vagy 3 fila táskát látok megint. ti nem érzitek hogy gáz ez a "tesco" táska? nekem nagyon elegem van belőle.

soha nem kéne ingyen sem egy ilyen.

17F és aki hordja azon csak az látszik hogy csóró szerintem.

szerintetek?


2011. aug. 30. 14:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Amúgy én csak ezt tartom gáznak:

[link]


mivel alig fér bele valami, nem kell nagyon strapabírónak lennie, ebből következik, hogy a kínai is megfelel egy pár holminak, de mondom az emberek azt hiszik milyen jó üzlet nekik, holott nagy szar az egész... 2000 ft-ért kínaiba lehet venni ugyanolyan minőségűt mint ez a kis táska... -.-"

2011. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
100%
A leggázabb úgy érzem én vagyok. Vettem egy Fila oldaltáskát jó pár éve, mikor megjelent. Az összes haveromnak tetszett, azóta nyúzom. Erre elkezdett ugyan olyat árulni a TESCO :) Most dobjam ki? NEM :P Semmi baja, és nagy ívben teszek rá, hogy hány jön velem szemben az utcán. Az enyém volt előbb bi bi bííí :) Mondjuk van még rajta kívül több táskám is.
2011. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"17F és aki hordja azon csak az látszik hogy csóró szerintem.

szerintetek?"


szerintem annyit keresek egy hónapba, amennyit te el se tudnál költeni, és tescos fila hátitáskával járok dolgozni.

szerintem.

2011. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

ne izgulj én is, és mégsem járok filával...

amúgy hány éves vagy?

2011. szept. 17. 14:05
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Kenyeret se egyél hülyegyerek! Azt is mindenki vesz. Tiszta ciki vagy, egyél döghúst, és attól leszel trendi, mert akkor nem leszel tucatember...
2011. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
anyá.d
2011. okt. 10. 21:14
 37/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ne azon rágódjatok hogy kinek milyen táskája van. Ez nem sokat számít ezek az emberek a víznek is örülnének nem hogy táskájuk vagy bármi másuk legyen! tehát inkább becsüld meg amid van. és itt a videó : http://www.youtube.com/watch?v=HwELajFteTo

2011. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"ne izgulj én is, és mégsem járok filával... "


öcsike 17évesen mit te is?


én 34 vagyok

2011. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!