Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez megengedhető 12 évesen?

Ez megengedhető 12 évesen?

Figyelt kérdés
Műlörmöm van, nemis kicsi (a boltban kapható legkisebb, de akk is nagy sztem) Szerintem gáz ennyi időse, de a fogam miatt (letört és a pótlás nagyon törékeny) nem szabad rágnom a körmömet, már ígyis letört belőle, és csak ez vált be a körömrágás ellen. A kérdésem az, h hogyha nem tudnátok hogy miért van, akkor nagyon k.rvásnak gondolnátok?:S 12/L

2012. jan. 28. 21:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
háttöööö... lehet....ha hozzá miniszoknyát és magassarkut hordasz mélyen kivágott cuccal akkor tuti. ha normálisan öltözöl akkor nem feltétlen max furcsállnám.
2012. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem hordok ilyen, még csak szoknyát se hordok...

[link]

Ennél kisebb és lekerekítettebb.

2012. jan. 28. 21:34
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
szerintem az mindig k*rvás, nem csak 12 évesen... próbáld azt a krémet, nem tudom mi a neve, de keserű és rá kell kenni a körömre.
2012. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

próbáltad már azt a rossz ízű "körömlakkot" amit direkt erre fejlesztettek ki?

amúgy tényleg ha úgy öltözködöl akkor talááán...

2012. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ja ez nem annyira, hasonlóm van virágok nélkül (vagyis 1 pici virág a gyűrűsujjon), eredeti körömmel. feltehetnél egy egész alakos képet arc nélkül ruhában úgy, hogy látszik a körmöd, mert így nem nagyon lehet megmondani
2012. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

nem öltözöm "úgy"!:)

De igen próbáltam, nem jött be...

2012. jan. 28. 21:39
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
ez még szerintem nem k*rvás, hosszabbra gondoltam. ha beválik körömrágás ellen, akkor jó, csak tényleg ne öltözz ki még ennyi idősen..
2012. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
jaj hát ez nem hosszu egyáltalán, föleg ha rövidebb. az egy normál körömhossz. ha meg ugyanilyen franciás akkor még természetes jellegü is. amugy a keserü cucc engem se gátolt anno...
2012. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen egész alakos képem.:S csk facebook profilok, vannak, az egyiken egész alakos vok,( műköröm is ott van az ujjamon) de azon ülök és a ruhám nem nagyon látszik.
2012. jan. 28. 21:44
 10/21 anonim ***** válasza:
akkor mindegy, szerintem végülis maradhat. először azt hittem, ilyen műkörömre gondolsz: [link]
2012. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!