Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez megengedhető 12 évesen?

Ez megengedhető 12 évesen?

Figyelt kérdés
Műlörmöm van, nemis kicsi (a boltban kapható legkisebb, de akk is nagy sztem) Szerintem gáz ennyi időse, de a fogam miatt (letört és a pótlás nagyon törékeny) nem szabad rágnom a körmömet, már ígyis letört belőle, és csak ez vált be a körömrágás ellen. A kérdésem az, h hogyha nem tudnátok hogy miért van, akkor nagyon k.rvásnak gondolnátok?:S 12/L

2012. jan. 28. 21:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi, hát elég hosszúnak tűnik, mert vékony az ujjam, és így olyan furi...://
2012. jan. 28. 21:45
 12/21 A kérdező kommentje:

dilisnyuszi: úristen ilyen sosem tennék fel fujj><!!!

:))nemilyen nyugi, visszafogott csk hosszú (sztem)

2012. jan. 28. 21:46
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, ha valami feltűnő színnel látnám gáznak találnám, de így leírás alapján amúgy nagyon szimpatikus vagy, meg aki ismer, az úgyis tudja, hogy milyen vagy. És hogyha csak ilyen francia van, és látják a korodat, akkor gondolhatják azt is az emberek, hogy természetesen van ilyen szép körmöd.
2012. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
alapvetöen mert mü természetellenes arrol nem is beszélve hogy csunya.meg még gyerek vagy hozzá akár tetszik akár nem.én ennyi idösen eszembe se jutott föltenni.17 l
2012. jan. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nekem se jutott volta eszembe, ha nemrágnám le mindig úgy a körmöm, h már nagyon fáj...
2012. jan. 29. 08:18
 16/21 anonim ***** válasza:

Miért rágod a körmödet? Stressz? Vagy unatkozol? (ilyenről is hallottam)

Nincs akaraterőd? Szüleid nem szólnak rád, ha látják? De a műkörmöt nem erőltetném, főleg nem ezt a boltban kapható felragaszthatós vackot, a te sérülékeny körmödnek mégjobban árt.

Én inkább lakkzselét javasolnék, de szigorúan csak színtelent.

2012. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hát unatkozok is, meg stressz is, de a szüleim is rám szoktak szólni, dehát nem lehetnek mindig a sarkamba, akaraterőm van, eddig mindenről letudtam szokni rossz szokásról, csak erről nem...:S olyan zselét meg sehol nem találtunk, de ez a köröm bevállt szóval, nemnagyon akarja anyum se lecserélni...

De a zselés körmömet is lerágnám...

2012. jan. 29. 12:38
 18/21 anonim ***** válasza:

ma 06:11-es vagyok

nekem is ez a problémám :(

fesd ki egy szinü körömlakkall és már i nem rágod.nem kell oda müköröm

2012. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mondom, akkor is rágom, nem akadájoz meg a körömlakk...
2012. jan. 29. 13:01
 20/21 anonim ***** válasza:

nekem direkt olyan körömlakkom van. folyton használom, mivel átlátszó.

segíteni segít, mert sokkal kevesebbet rágom a körmöm, a szar íze miatt, de néha még így is rámjön:S de az sem úgy, mint régen.:)

szóval segít a körömlakk.:)

DM-ben keresd, Miss Sporty - Nail Expert Manicure.:D

13/L

2012. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!