Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködnek prostinak...

Miért öltözködnek prostinak lányok prostinak?

Figyelt kérdés

Ahogy jön a nyár, egyre több olyan lányt látok, akiken olyan ruha van, mint az út széli iparűzőkön szokott lenni: kilóg a mellük, a fenekük, stb.

Azzal nincs bajom, ha nem burkában járnak, csak az zavar, hogy sokan mindenüket kirakják. Mi ennek az oka?


2012. jún. 4. 10:30
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

13:42-es vagyok újra:


Az, hogy más mit gondol, nem érdekel. És amúgyis, szerintem csak azokról kell gondolni valamit, aki úgy is néz ki és úgy mer kirívó ruhadarabokat felvenni magára, na azokról már lehet is gondolni valamit! De akiknek megvan hozzá az alakja, úgy gondolom hogy azokra a nők csak irigykednek, a pasiknak pedig tetszik. Ám ez engem nem érdekel. Szerintem mindenki úgy öltözködjön ahogyan jól érzi magát. Azt meg én magasról lesz*rom hogy kinek mi a véleménye. Mindenkinek más és más a véleménye, szerintem ez egyéni. Engem csak az érdekel, hogy nekem tetszik és kész.

2012. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

15:02-es vagyok...

még meg szeretném tőled kérdezni kedves kérdező, hogy amikor mondjuk felveszem egy inget/pólót akármit, téged az befolyásol hogy vajon mennyire gerjednek miatta rád a nők az utcán? nemhinném...

elárulom, mi sem azért veszünk fel 1-1 ruhadarabot, hogy akárki másnak tetszen, hanem hogy jól érezzük magunkat benne és ha jól áll akkor miért ne?

nem is értem ezt az egész kérdéskört komolyan:D nemek között egyenlőség van (elviekben)...

2012. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
15:12-essel egyetértek teljes mértékben.
2012. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Mutass egy nőt, aki arra gerjed, hogy milyen az ingem:D


A helyzet az, hogy egy férfi (ha minden OK nála) a látványra gerjed, míg a nőket a látvány nem hozza lázba, ezért nem releváns a férfi és nők közti egyenlőségre hivatkozni.


Tudom, sokaknak nehéz megérteni, de én nem a pólóról, rövidnadrágról beszéltem. Nem vagyok prűd.

Arról beszélek, akik ízléstelen módon öltözködnek: pl. simulós leggings, vagy áttetsző póló, köldökig dekoltálva, atléta, amiből épp a melle ki nem esik.


Mi köze ennek a női egyenjogúsághoz? Hacsak nem a paranoia beszél néhány feministából:D

2012. jún. 4. 15:37
 25/43 A kérdező kommentje:

Megtennétek, hogy értelmezitek a kérdést, neadj' Isten visszaolvassátok az előző válaszokat is?

Köszönöm:D

2012. jún. 4. 15:39
 26/43 A kérdező kommentje:

"Azt meg én magasról lesz*rom hogy kinek mi a véleménye. Mindenkinek más és más a véleménye, szerintem ez egyéni. Engem csak az érdekel, hogy nekem tetszik és kész."


Ismételném magamat. Ha erre odamennék hozzád és megkérdezném "ha már így kiraktad a melledet, nem zavar, ha megfogom?"

Mit lépnél? Mert nekem meg ez tetszik. Lesz*rom, hogy nő vagy. Nekem csak két csöcs vagy! Nem éreznéd megalázónak?


Ja, hogy a "férfiaknak tetszik"? Ezt ki mondta? Nekem mondjuk pont nem tetszik. Mit gondolsz, ha kirakod a melled, hogy csodáljanak a "férfiak", akkor mit fognak látni benned?


Mindenki azt mutatja meg magából, amire legbüszkébb. Hogyan várod, hogy valaki nőnek lásson, ha te csak egy jó pár csöcsnek és egy jó s*ggnek tartod magadat?


Szerintem egy nő nem csak a teste. Ha ti így gondoljátok, küzdjetek csak az "egyenjogúságért", miközben egyre mélyebbre süllyedtek.

Szerintem egy nő számára mélységesen lealacsonyító, ha a "férfiak" csodálatára már csak akkor számíthat, ha kirakja a mellét... Azt hiszem, minden nő megérdemelné, hogy becsüljék meg azért, aki ő maga. De úgy tűnik, ez a mérce túl magas néhány nőnek és nem mindenki igényli ezt.

2012. jún. 4. 15:55
 27/43 A kérdező kommentje:

"Értem én kedves kérdező, hogy akkora kannak hiszed magad, hogy azt hiszed, hogy az összes nő dierekt neked csinálja a műsort. De el kell hogy keserítselek, mert ez azért nincs teljesen így.


Sajnos én még nem találkoztam a Nagy Divat Szabályzattal, ami pontosítaná, hogy mi számít Csinosnak és mi az ami Ízléstelen. Tudod miért? Mert nincs ilyen. Mindenki azt vesz fel amit akar, és úgy kombinálja a cuccait ahogy akarja. Senki nem fog a te normáidhoz igazodni mert begépeltél egy fél oldalas hisztit ide. "


Nem rémlik, hogy bárhol megbeszéltem volna veled, hogy mi az ízléstelen kategória és mi nem az. Honnan tudod, hogy mit tartok annak? Lehet, hogy éppen olyan ruhákat, amire már te is azt mondod, hogy ez k*rvás.

Lehet anélkül is beszélgetni, hogy rám támadnál, mikor még azt sem tudod, mire gondolok...


Nem érzel ellentétet aközött, hogy:

"Senki nem fog a te normáidhoz igazodni mert begépeltél egy fél oldalas hisztit ide." és

"Mindenki azt vesz fel amit akar"?

Mert az első mondatod szerint nem én vagyok a világ közepe. A második szerint meg te, az én véleményem senkit nem érdekel.

El kéne döntenünk, hogy ki a világ közepe, mert így nehéz lesz együtt élni a társadalomban, nem???

2012. jún. 4. 16:08
 28/43 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de (feltételezem) heteró férfi létedre honnan tudod hogy mit néznek meg egy pasin? Voltál már nő? Gondolatolvasó vagy? Hnem akkor szerintem megalapozatlan a női szexualitásról illetve a férfiak vonzerejéről alkotott teóriád.


Lehet azzal mentegetőzni, hog a nők úgyse a külsőre buknak, de a világot elnézve ha valaki jól néz ki annak jobban megy a csajozás-pasizás.

persze a külső csak megragad, a belső az ami megtart, de ha gázul nézel ki, kevés az esélyed hogy szóba álljanak veled.



Az meg hogy te mit tartasz ízlésesnek szubjektív vélemény. Válassz ez alapján párt, legyél vele boldod. De ne gondold már, hogy mindenki azt tartja ízlésesnek amit te. Az "ízléses" egy relatív fogalom, kérezz csak meg 10 különböző korú és nemű embert, mind mást fog ízléstelennek tartani.

2012. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

" A metakommunikáció mint minden kommunikáció félreérthető. Gondolj csak bele, kultúránként változik, hogy ki hogyan csóválja a fejét amikor nemet mutat. Pláne, egyénileg is változik, máshogy gesztikulál egy temperamentumos ember és máshogy egy félénk. Ami az egyiknek már kényelmetlen, az a amásiknak még csak a közvetlenség. Ezért van szükség a verbális egyértelműsítésre."

Szeretem ezt a "semmi sem abszolút, minden relatív" hozzáállást.

Van, ami abszolút. Egy átlagos, egészséges férfi gerjed a meztelen női mell, popsi látványára.

Ha tudod, hogy az esetek 100%-ban ez lesz a reakció, mégis mutogatod magadat, akkor az mennyiben félreérthető?

Ha tudod, hogy minden magyar ember számára a "kenyér" szó kenyeret jelent, akkor nem releváns az angolokkal példálózni. Lehet, hogy az indiánoknál másképpen van, de a nyugati világban nehezen találsz olyan férfit, akire semmiféle hatással nincs a kirakott mell.


Ha mi, férfiak az eszünkkel még el is tudnánk merengeni az elméleteiden, egy másik testrészünk hamar visszarántana a valóságba:D

Tudod, miről beszélek, igaz?

2012. jún. 4. 16:20
 30/43 anonim ***** válasza:

"Nem rémlik, hogy bárhol megbeszéltem volna veled, hogy mi az ízléstelen kategória és mi nem az. Honnan tudod, hogy mit tartok annak? Lehet, hogy éppen olyan ruhákat, amire már te is azt mondod, hogy ez k*rvás.

Lehet anélkül is beszélgetni, hogy rám támadnál, mikor még azt sem tudod, mire gondolok..."


Köszönöm, ez volt a lényeg. Egy teljesen meghatározhatalan kategóriáról beszégetünk. Innentől kedve felettébb valószínű, hogy az általad k*rvásnak ítélt hölgyek nem érzik magukat annak. TE gondolod őket annak a TE kritériumaid alapján.


"Mert az első mondatod szerint nem én vagyok a világ közepe. A második szerint meg te, az én véleményem senkit nem érdekel.

El kéne döntenünk, hogy ki a világ közepe, mert így nehéz lesz együtt élni a társadalomban, nem???"


Nos én sehol nem írtam, hogy meg akarnám mondani bárkinek is hogy mi a k*rvás és mi nem az. Épp úgy csak egy véleményem van, mint neked is. Semmivel nem gondolom hogy az én véleményem vagy ízlésem többet érne mint a tiéd. Nekem ugyan nincs igényem rá, hogy bárki is a tárdsadalom közepe és általános megmondóembere legyen. Neked, kedves kérdező?

2012. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!