Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködnek prostinak...

Miért öltözködnek prostinak lányok prostinak?

Figyelt kérdés

Ahogy jön a nyár, egyre több olyan lányt látok, akiken olyan ruha van, mint az út széli iparűzőkön szokott lenni: kilóg a mellük, a fenekük, stb.

Azzal nincs bajom, ha nem burkában járnak, csak az zavar, hogy sokan mindenüket kirakják. Mi ennek az oka?


2012. jún. 4. 10:30
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Sztem ez olyan mint ahogy a reklámokkal is van: egyre durvább ingerek kellenek ahhoz, hogy fel tudd kelteni a figyelmet. Mi nők fel akarjuk kelteni a férfiak figyelmét, különösen a párválasztás éveiben, ami egy természetes, ősi ösztön és a szaporodással függ össze. Kb olyan üzenete van, hogy "már termékeny vagyok". A többi duma.

Társadalmunk és igen, a férfiak ingerküszöbe mára olyan magasra került, hogy durva jeleket kell küldeni, ha azt akarjuk hogy észrevegyék.

Sztem ha megvizsgálod a saját reakcióidat, mondjuk amikor sétálsz a városban, a radarjaid először a közszemlére rakott ciciket-popókat mérik be (nincs ezzel semmi baj, ez is ösztön), majd további nézelődés után észreveszed a visszafogottabb öltözetű nőket. Az már utána személyes preferenciád, hogy izgalmasabbnak tartod, többre értékeled a "szebben csomagolt portékát", de az első, önkéntelen reakcióddal már megnézted a közszemlére rakott husit, azaz a nő elérte a célját, felkeltette a figyelmedet és eljuttatta hozzád az üzenet, hogy ő egy termékeny, biológiailag érett nő.

Hogy miért kell ilyen durva jeleket küldeni, sztem a média, az árubőség és a temérdek reklám felelős érte, de erről a szociológusok már regényeket írtak.

Azután a korral elmúlik ez is, a stabil párkapcsolatban élő nők kevésbé érzik szükségét biológiai érettségük közhírré tételének, hiszen van már aki gondoskodik a megtermékenyítésről. Sztem kb ennyi.

2012. jún. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

A butikok is szinte csak ilyen ruhákat kínálnak. Alig bírok magamnak olyan farmert venni, amiből nem lóg ki a seggdekoltázsom, ha lehajolok.

Persze ettől még össze lehet válogatni ízlésesen a rongyokat. Tipikus "menő" viselet, amikor a top felcsúszik, a gatya lecsúszik, úszógumi kibuggyan, a derekán pedig kivillan a ku*varendszám. (a tetkóra gondolok itt)

Szerintem ez az összeállítás bárminek nevezhető, csak nem csinosnak. Gondolom a kérdező valami ilyesmire gondolt.

2012. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Utolsó, erre nem is gondoltam, de igazad is van. Alig lehet normális ruhát kapni értelmes áron.


Évek óta szeretnék értelmes farmert venni magamnak, ami nem szakadt, nem gyűrött, nem hímzett és nincs semmiféle kis csillogó-villogó gyöngy rávarrva. Mindezt normális áron. Ritkán járok sikerrel. Ilyenkor megveszek vagy kettőt-hármat egyből :D

2012. jún. 5. 12:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!