Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködnek prostinak...

Miért öltözködnek prostinak lányok prostinak?

Figyelt kérdés

Ahogy jön a nyár, egyre több olyan lányt látok, akiken olyan ruha van, mint az út széli iparűzőkön szokott lenni: kilóg a mellük, a fenekük, stb.

Azzal nincs bajom, ha nem burkában járnak, csak az zavar, hogy sokan mindenüket kirakják. Mi ennek az oka?


2012. jún. 4. 10:30
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nő számára mélységesen lealacsonyító, ha a "férfiak" csodálatára már csak akkor számíthat, ha kirakja a mellét... Azt hiszem, minden nő megérdemelné, hogy becsüljék meg azért, aki ő maga. De úgy tűnik, ez a mérce túl magas néhány nőnek és nem mindenki igényli ezt


ez mii??

1. mi az h férfiak csodálata??? miért gondolod azt, hogy mi nők csak arra vágyunk, ez mindne életcélunk, hogy a férfiak csodálatát elnyerjük? uramisten....

2. "már csak akkor számíthat ha kirakja a mellét"

miért gondolod azt h egy kirakott mellel egy nő valamit ellensúlyozni akar?


ezek szerint te úgy gondolod h kirakott mell = csak ez van amire büszke vagyok, hát akkor ezért rakom ki dologgal?


miért gondolod h ellentmondás van egy kivágott ruha és a között, hogy valakit a belső étékeiért, eszéért "csodáljanak"? miért zárja ki egyik a másikat? ha valakinek kinn van a melle, már nem becsülhet azért aki ő maga?

2012. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

"A helyzet az, hogy egy férfi (ha minden OK nála) a látványra gerjed, míg a nőket a látvány nem hozza lázba, ezért nem releváns a férfi és nők közti egyenlőségre hivatkozni."


hmm tehát ha ezért nem lehet egyenlőségre hivatkozni, akkor nekünk nőknek kellene alkalmazkodnunk a férfiak látványra gerjedő tulajdonságához?

2012. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

"Van, ami abszolút. Egy átlagos, egészséges férfi gerjed a meztelen női mell, popsi látványára. "


Átlagos egészséges emberek mindeféle szexualiással léteznek. Van aki mellre izgul, van aki popóra, van aki kigyúrt felsőtestre, és van aki aszexuális, de ettől teljesen egészséges és átlagos. True story.


Ha téged szexuálisan izgat valaki a környezetedből, annak sokkal több köze van a te személyes preferenciáidhoz, mint a másik emberhez.

Ha valaki felizgul egy lóra, akkor valószínüleg annak nem a ló a fő oka hanem az a személy aki meg akarja dugni. A lovat be lehet helyettesíteni neccharisnyás nőre, stoptáblára, hatéves kislányra, nagypapára stb.

2012. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj, de (feltételezem) heteró férfi létedre honnan tudod hogy mit néznek meg egy pasin? Voltál már nő? Gondolatolvasó vagy? Hnem akkor szerintem megalapozatlan a női szexualitásról illetve a férfiak vonzerejéről alkotott teóriád."


Kedves vagy, hogy feltételezed rólam, hogy mindenféle tudás nélkül kijelentek dolgokat.

Bocsánat, elragadott a hangulat és azt írtam, ami kijött belőlem. Nem gondoltam végig. Mondtam már, hogy férfi vagyok? Tudod, a férfiakra jellemző, hogy a logika helyett az érzelmeikből beszélnek:)))



De azért komolyra fordítva a szót:

Hát többek között onnan tudom, hogy beszélgetek nőkkel. Ezért nem szükséges gondolatot olvasnom. Bár valami érthetetlen okból fogva a nők ezt általában elvárják a férfiaktól... :D


Tudom, vannak ilyen csajozós tuti tréningek is, de most ne ebből induljunk ki.

Egy nőnél fontosabb a férfi kiállása. Hogy azzal mit kommunikál. A benyomást ebből kapja.

Ha egy nő megkülönböztetett kedvességgel találkozik egy férfi részéről, figyelmességgel, előbb-utóbb megkedveli.

Ha egy nő egy szenvedélyes férfival találkozik (vagy legalábbis, akit annak gondol), szintén hatással van rá. (Mert a hálivúdi filmekben és női magazinokban telenyomják a fejét azzal, hogy a latin szerető milyen jó az ágyban!). A valósághoz csatolt asszociáció és látásmód ezerszer többet jelent, mint maga a valóság.


Van, aki tudja, hogy mire reagál és próbál ésszel élni. A többiek meg annak az illúziójában élnek, hogy ők függetlenek ezektől az ösztönöktől és ők a kivételek.

2012. jún. 4. 16:33
 35/43 anonim ***** válasza:
Az, hogy te nem vagy képes komolyan venni és tisztelni egy nőt aki szexuálisan izgalomba hoz, azért eléggé gáz. Most akkor vagy nem áll fel a nőidre, vagy nem veszed őket emberszámba. Biztos ez az egészséges párkapcsolat kulcsa?
2012. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

"Hát többek között onnan tudom, hogy beszélgetek nőkkel. Ezért nem szükséges gondolatot olvasnom. Bár valami érthetetlen okból fogva a nők ezt általában elvárják a férfiaktól... :D "


1, szerintem nem beszéltél a világ összes nőjével.

2, a nket sem sorozatgyártják, így előfordul, hogy teljesen ellentétes véleményen vannak.


"Ha egy nő megkülönböztetett kedvességgel találkozik egy férfi részéről, figyelmességgel, előbb-utóbb megkedveli"


Gratulálok, van egy nőnemű barátod. De a megkedvelés nem jelent szexuális vonzalmat.


"A valósághoz csatolt asszociáció és látásmód ezerszer többet jelent, mint maga a valóság. "


Miiivaaan? Ezt honnan veszed? Ennyire azért nem misztikus az emberi szexuálitás.

2012. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Kedves Hölgyek!

Kérem, hogy ne sértegessenek itt mindenféle baromsággal. Én nem arról beszélek, hogy nem tisztelek egy nőt, aki szexuálisan izgalomba hoz. Ezt honnan szűrted le?

Én arról beszéltem, hogy egy nő többre becsülendő, mint szexuális tárgy. Javíts ki, ha tévesen gondolkozom a nőkről és csak annyira kell becsülni őket, amekkora a mellük vagy amennyire formás a fenekük.

2012. jún. 4. 16:42
 38/43 anonim ***** válasza:

"Én arról beszéltem, hogy egy nő többre becsülendő, mint szexuális tárgy. Javíts ki, ha tévesen gondolkozom a nőkről és csak annyira kell becsülni őket, amekkora a mellük vagy amennyire formás a fenekük."


De ki állítja ennek az ellenkezőjét? hs egy nő felvesz egy szoknyát, kivágott felsőt, úgy gondolod, hogy a mellei és a feneke alapján becsüli magát és akarja hogy becsüljék? mi itt azt próbálnánk kifejteni, hogy A RUHa alapján senkiről nem lehet ilyen következtetéseket levonni, te vagy az aki úgy indítottad a kérdést, hogy "kilóg a mellük, feneük = prostinak öltöznek a lányok"...

2012. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

"1, szerintem nem beszéltél a világ összes nőjével. "

Összetörted már a világ összes üvegét?

Honnan tudod, hogy az üveg törékeny?


Egy barát valóban kedves. De nem "megkülönböztetett" kedvességgel és figyelmességgel viszonyul hozzád. Le sem merem írni, hogy ez imponál egy nőnek, mert még az a vád ér, hogy hímsoviniszta vagyok:D


Ha megengeded, elmondom, hogyan jöttem erre rá. Ehhez mondjuk a következő fél percre tedd félre az érzéseidet, hogy utálsz, pedig nem is ismersz.

Mivel több testvérem közül a nővérem volt hozzám legközelebb korban, általában a barátnőivel, meg vele játszottunk. Sok lány vett körbe gyerekként.

Akár hiszed, akár nem, halvány gőzöm nem volt arról, hogy mit is gondolnak a lányok, csak elvoltam velük. Ez később is megmaradt, amíg ki nem derült, hogy néhány lány, akivel "jóban voltam", belém szeretett. Kaptam egy meghívót a szülinapi partijára. Csak éppen mást nem hívott. Vagy ezt mondta, úgy nézek ki, mint aki sok gyereket is fel tudna nevelni. Véletlen ő éppen sok gyereket szeretne.

Egy másik csak megkérdezte, nem venném-e feleségül.


Később is -már feleségem volt- az egyik lány, amikor beszélgettünk, elkezdett sírni, aztán megölelt.


Ezek mind igazak.

Na itt esett le a tantusz, hogy ez így nem lesz annyira jó. Ha hűséges akarok lenni és a feleségemet sem akarom kényelmetlen helyzetbe hozni, akkor vissza kell venni a barátkozásból, mert a lányok ezt félre értik- túl gyakran.


Nem tudom, hány éves vagy, de lehet, hogy közelebb vinne a dolgok megértéséhez néhány tapasztalat. Vitatkozhatsz velem, de én nem a Bravo magazin oldalairól szedem fel a véleményemet, ezért nehéz lesz dűlőre jutnunk, ha ebből indulsz ki.

2012. jún. 4. 16:53
 40/43 A kérdező kommentje:

Bocs, de most mennem kell haza. Egy élmény volt!:D

Azért még írhattok, szívesen elolvasom később is.

2012. jún. 4. 16:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!