Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » ROCKER csajok! Mivel szoktátok...

ROCKER csajok! Mivel szoktátok feldobni az öltözéketeket, még akkor is ha nem mindig adott a lehetőség, hogy feketébe legyél, de lássák te rocker vagy?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Néha nehéz, mert szőke fürtös hajam van:D

De általában mindig mindenben lehet szettben lehet találni alkalmat a durvulásra.

Még ha csak a sminkben is:D ~smokey eyes

De amúgy az acélbetétesemből egyértelműen leszokott jönni..az iskolai ünnepségre szánt fehér blúzom pl összevan festékezve pirossal, így olyan mintha egy gyilkosról szedték volna le

XDDDDDDDD

Hát, nem lett ötös a magatartásom soha, pedig amúgy nem csináltam semmit

XDDDDDDDDD

Amúgy a kiegészítők mindig sokat elárulnak. Nekem rengeteg szegecses karkötőm van, meg a kedcvencem az a darkshop.hu-s nyakpántom.

2012. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok olyan, aki mindenáron hangsúlyozni akarja, hogy 'hú de nagy rocker vagyok'. De azért észre lehet venni. Ne a ruha teszi az embert(nem csak legalábbis).


Kérdésre: kicsit erősebb fekete smink, bőröv, bőrkarkötő, tornacipő. Laza ruhák, aminek a többsége egyszínű, lehetőleg. Vagy ha nem is egyszínű, de azért nem olyan undorító csicsás, mint amit látok sokszor.


1.: hány éves vagy?

2012. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Nálam is a bakancs az árulkodó :)

De ahogy már mondták, a szegecses karkötők, nyakláncok, sőt, nekem van szegecses gyűrűm, és fülbevalóm, sokat dobnak. Na meg persze a keresztes kiegészítők. És igen, a haj és a smink is fontos! Én álltalában vastagon, feketével kihúzom a szemem.

De sztem a rock nem arról szól, h csak fekete. Nem. Az az emo. Én nekem például szőke hajam van, benne zöld, és pink tincs. És valamelyik kiegészítőm is színes.

Viszont ha nagyon a sötétnél akarsz maradni, akkor is sztem használj egy nagyon kevés színt. Pl lila, kék. Bár a feketében téll a piror vadít be nagyon. Remélem segítettem :D

16/l

2012. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

*piros

Bocsi :)

2012. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

én többnyire hc-t hallgatok de stílusban hasonló szóval lehet segít:)

én a nőiesebb vonalat szeretem.

sminkből fekete szemtus, alkalomadtán piros rúzs

ruhákból magassarkú, bokacsizma, bőrnadrág, bőrdzseki. meg szegecs és tüske minden mennyiségben :)

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

igaz, leírtak már előttem egy csomó hasznos dolgot a témával kapcsolatban, de azért én is hozzászólok ha nem baj :) :

szegecses dolgok: mindig rajtam van az szegecses övem. acélbetétes bakancs, vagy egyszerű tornacipő, rengeteg nyaklánc: nagyon szeretem az ezüst medálokat, gyűjtöm is őket már egy ideje, a fülbevalókkal együtt: van egy sárkányos, kígyós, félbetört napos, amit a barátommal törtünk ketté, a hold az nála van, az a másik fele a nyakláncnak. ezenkívül van még dögcédulám is, amit én magam gravíroztam meg.

fekete a körmöm, szinte mindig. más színt nem is nagyon szeretek, max még a mélyebb lilát, de ennyi. ruhákból: nagyon sok kockás ingem, szoknyám, nadrágom van, ezeket általában egyszerű (egyszínű) atlétákkal hordom.

meg persze rengeteg fekete cuccom is van.

ezeket a dolgaimat kiegészítik még a piercingjeim, és tágítóim, tehát van miből leessen az embereknek, hogy milyen témában mozgok. a tetoválásom is ehhez a "világhoz" kapcsolódik.

DE!- ne csak öltözködésben nyilvánuljon meg, hogy te mit szeretsz, gondolkodásban, viselkedésben is. ez mindenkinek más, de igen, hogy éljek az egyik előttem szóló szavaival: "nem a ruha teszi az embert."- ez így van.

2012. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell másnak látnia, hogy én rocker vagyok? Ez egy életérzés, nem egy divathullám.

Néha hordok rockosabb cuccokat, bandás pólót, szegecses kiegészítőket, néha viszont teljesen csajos összeállításokban megyek a városban, de attól még ugyanúgy rocker maradok.

2012. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tisztában vagyok azzal,hogy nem a ruha teszi az embert...Hanem a belső,mert a rocker szív dobog :) Nem azért szeretnék így öltözni mert én húú de menő vagyok....Hanem mert szeretem ezt a stílust mint zenébe,mint öltözékben és mível még csak 14 éves vagyok nem olyan egyszerű beszerezni a dolgokat,hozzá téve ha anyagilag sem állsz úgy.....Peersze szegecses karkötőm,rózsa füzérem,halálfejes nyakláncom,együtteses polóim nekem is vannak....De nem mindig adott az alkalom,hogy feltudjam venni...Ezért irtam kérdést!!!!
2012. aug. 10. 12:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Katolikus vagy? OLvastad a Bibliát? Jársz templomba?
2012. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az vagyok....Nem járok...Csak tetszik...Netán baj?
2012. aug. 10. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!