Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » ROCKER csajok! Mivel szoktátok...

ROCKER csajok! Mivel szoktátok feldobni az öltözéketeket, még akkor is ha nem mindig adott a lehetőség, hogy feketébe legyél, de lássák te rocker vagy?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Igen, miért ez olyan mintha én Canabisos nyakláncot hordanék, miközben eszembe se jutna soha füvezni. Te pedig katolikus jelképet hordasz, miközben eszed ágában sincsed gyakorolni a vallásod, ez enyhén undorító.

Ja, és hozzáteszem gyálölöm a vallásokat, de ez azért még is szánalmas. Remélem du*gás közben is ott fog lógni a nyakadban.:)

2012. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jajj szerintem,te vagy a szánalmas már megbocsáss...Szerinted a világon én vagyok az egyettlen aki rózsa fűzért hord-? És akkor én vagyok az undórító.?..Szerintem ettől senki nem az...Szóval ha már szánalom,akkor ha kötekedni akarsz nem itt kéne...Mer amíg én nem kötök beléd,szerintem neked sem kéne....Biztos meg ártott a pia,drága...:)
2012. aug. 11. 18:32
 13/15 anonim válasza:
100%

Nem kell hangsúlyozni azt ha rocker vagy. Először azt döntsd el, hogy milyen műfajba sorolnád magad, a szubkulturán belül. A rockerség nem fekete ruhából áll és szegecsekből. Különbséget kell tenni, a blackerek, darkerek, gothok, rockerek között és ha ezt eldöntötted ne a trend után szaladj ami vagy felvesz vagy sem, hanem te magad határozd meg a stíliusod és attól vagy önmagad ura.

Én példa Gótikus darker vagyok és 7 éve csak tiszta feketébe járok és nem mert úgy követeli meg a style hanem mert én tükörbe nézek és ha nekem nem az van ami tetszik és akinek látni akarom magam akkor az nem is önmagam vagyok. Nem magamra eröltetem a feketeséget és sötétséget hanem annak kell születned és senki nem mondta meg mibe ültözzek. Szerintem te alakítsd ki zt ami neked áll jól és amiben te érzed jól magad! Ez tanács volt:)

2012. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Rékcsi ***** válasza:
Szimatszatyor :D (feltéve ha tudod mi az)
2012. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Az egyik hozzászólóval nem értek egyet, azt mondta amit a szokásos hülye benyalt popfanok szoktak gondolni fekete=emo

Ez nagyon nagy baromság!

2014. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!