Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebbe a típusú szandálba ciki...

Virágh Attila kérdése:

Ebbe a típusú szandálba ciki a zokni?

Figyelt kérdés

[link]


Ez ugye kicsit zártabb, az én lábméretem ami szerintem irreleváns, de 43-as. A képen a cipő gyerekméretű, de csak ilyet találtam, ami pont hasonló.

Még annyi lenne a kérdésem, hogy ilyen jól áll 18 éves férfinek? (Nyilván az én méretemben, és az itthoni az fekete színű)



#szandál #cipő #ciki #zokni #viselet #szandál és zokni
2012. aug. 20. 17:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ilyenre gondoltál? ilyen van a papámnak is szóval te 18 évesen ne vegyél ilyet...

2012. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

besírtam ezen a szandálon,meg azon is amit az utolsó linkelt.

60éves kor alatt szerintem is letöltendőt érdemel.

2012. aug. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Vannak divatos, fiataloknak is jól álló zárt szandálok, nyugodtan felveheted, de csakis zokni nélkül! Semmilyen szandálhoz, papucshoz nem való a zokni.
2012. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

óvodásokon szoktam látni hasonló szandálokat.

amúgy az ilyet ha felvenném (bár én se mert nekem se tetszik), max zoknival, mert az ilyen típus zokni nélkül bűzleni fog

2012. nov. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!