Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsi a mellem van rá melltartó?

Kicsi a mellem van rá melltartó?

Figyelt kérdés
Sziaztok! 12 éves vagyok, és nagyon szeretnék már melltartót hordani. Elég kicsi melleim vannak, az osztályból a többi lánynak már mind nagyobbak. Ha a mell alatti körméretem 75 cm (12 cm hozzáadás nélkül) és a mellcsúcsomon 82 cm akkor van erre megfelelő melltartóméret? És ha van akkor melyik az? Lécci írjátok meg azt is hogy mennyibe kerül, és hogy hol lehet kapni! Anyunak hogy mondjam el szerintetek hogy melltartót akarok? (Legyetek szívesek ne olyanokat írni, hogy ilyen korban, vagy ekkora mellre nem kell melltartó!!! Köszi!:)

2012. szept. 8. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ekkora méretre csak gyerek részlegen kapsz melltartót sztem nézz körül a takkoban vagy a c&a-ban hogy mennyiért azt nem tudom mert én a h&m-ben szoktam venni ott 2 darab szettben 3990 Ft.Nekem 75B kell. 14/L
2012. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudod megmondani hogy ez kb. mekkora méret? 65 vagy 60AA az szerinted jó?? Azért köszi a választ!:)
2012. szept. 8. 10:28
 3/6 mmano88 ***** válasza:

Mondd el anyudnak, hátha segít kiválasztani a méretet, mert nagyon nem vagy tisztában ezekkel. Ha a mell alatti körméreted 75cm, akkor 75-ös melltartó kell.

Itt egy táblázat:

[link]

A harmadik oszlop a tied. De úgy nézem, hogy még az A kosárhoz is kicsi a melled. Esetleg egy AA kosaras melltartó jó lehet.

Tehát 75AA

2012. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mmano88 ***** válasza:

X3-as vagyok! Egyébként vannak ilyen toppok, kínaiban lehet venni, kivehető szivacsbetétes:

[link]

Kényelmesebb mint a melltartó. :)

2012. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lemértem magam újra:) Helyesbítek: mell alatt: 67 cm

mellcsúcson: 81 cm

Akkor a mértem a 65B?


Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz:))

2012. szept. 8. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, 65/b, vagy 70/b, esetleg 70/a.
2012. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!