Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a blogomról?...

Mi a véleményetek a blogomról? Építőjellegű kritikákat szeretnék!

Figyelt kérdés
excusetheexpression (pont) wordpress (pont) com

2012. szept. 9. 23:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

1. Ezesetben nincs mentseg a faragatlansagodra, szegyeld magad!

2. Allati hosszu postokat irok eredetileg es inkabb mindig rovidre szerkesztem, felek, hogy nem olvasna vegig senki, de ezesetben nem tartok magamban semmit es merek majd reszletezni! Ami az en oltozkodesemet illeti, meg csak masfel hete kezdtem, minden nap postolok, egyelore ennyi fert bele, de holnap szerintem elmegyek fotozni es akkor ujabb rolam szolo bejegyzes kovetkezik!

3. A megjelenesen en is szerettem volna dobni, de a sablon, amit hasznalok, nem enged beleszolni, ha pedig megis, akkor allati csunyan szurja be a beallitasaimat, kepeimet, ezert inkabb maradtam az egyszerubb megoldasnal. Egyebkent is jobb szeretem a letisztult, egyszeru dolgokat, ugyhogy amig ki nem otlok valami zsenialisat, marad igy.

Mindenkinek nagyon szepen koszonom! :)

2012. szept. 10. 17:44
 12/14 S@jtfül válasza:
Nekem tetszik, mind kinézetre, mind a témára és a képekre. Csak így tovább, és sok sikert!
2012. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mindenki, de főként a blogomat tömegcuccként beállító emberek figyelmébe ajánlom a legújabb bejegyzésemet, melyben leírom, hogy miért is kezdtem bele az egészbe és mi motivál.

Ezúton is köszönöm minden hozzászólónak a véleményt!

2012. szept. 11. 01:01
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ízléses a megjelenése, van érzéked a divathoz! Csak így tovább.:)

17/f (meleg):)

2012. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!