Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek nőiesebb?

Hogyan legyek nőiesebb?

Figyelt kérdés
15 vagyok,szeretnék kicsi nőiesebb lenni.Ideáig csak tornacipöt,pulcsit(sima belebújos)csönadrágot és sima polokat vettem fel,de szeretnék változtatni,a hajamon is jo lenne,mert mindig kiengedve hordom(egyenes,szöke melirral).Sok ötletet várok.

2012. szept. 24. 15:39
 1/3 anonim válasza:
100%
például. ha mindenképp maradni akarsz a polonál,bár szerintem egy ujjatlan csinosabb, akkor legyenek feszesek, amik hangsúlyozzák az alakod. Legyen szép nyakkivágása.Egy egy finom rövidujjuú blúz is nagyon csinos tud lenni. Pulcsit ne belebújósat hordj, hanem inkább kardigánt. Az praktikusabb is, és nőiesebb.Blézerekkel is próbálkozhatsz. Dobd fel a felsőd egy sállal. A hajad, ha már unod, hordhatod kontyban(kb 2 perc megcsinálni) vagy például nagyon szép fonatokat lehet készíteni. a csőnadrág maradhat, bár a finom nőies elegancia elérése érdekében kerüld a színes darabokat. maradj meg a pasztell árnyalatoknál, a farmernél és a feketénél, fehérnél. Egy egy az alakodnak megfelelő szoknya is csodásan tud mutatni.Cipőnek ebben az őszies időben lehet egy fekete "tornacipő" bár a csinosabb fajtából. Pl amik a H&M-ben vannak tökéletesek, vagy egy balerina cipő, esetleg, félcsizma apró sarokkal. Mellékelem pár ötletemet.Ezek mind H&M-s ruhák, úgyhogy könnyen hozzájuk juthatsz ha tetszik valamelyik összeállítás:) Sok sikert a nőiesedéshez;) [link]
2012. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
L17 voltam:)
2012. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyberuha,szoknya harisnyával,combzoknival,de már nincs olyan jó idő,hogy fel tudj venni ilyeneket,max.pamut harisnyával és dzsekivel/blézerrel/szövetkabáttal/kardigánnal,de jövő héten állítólag jó idő lesz:)Nem tudom,hogy tetszenek-e az ilyen ruhák,de belinkelem:

[link]

[link]

[link]

Ha akarsz magassarkút is,de ne nagyot és ne minden nap hord,csak alkalmakkor,néha amikor olyan ruhát veszel fel,amihez a magassarkú illik és tudj benne járni.Balerina cipő,bokacsizma.:)Szövetkabátok között is vannak szép nőiesek,csinosak.

például: [link]

Blúzokat hordj.Póló,nadrág is lehet nőies,egy szép hosszú nyaklánccal vagy pulcsival,kardigánnal.Blézerek,toppok,sálak,hosszított ingek és csipkés ruhák is csinosak. [link]

Hajadba tehetsz egy virágos,masnis vagy sima hajcsatot.Befonod este és reggel kibontod,így hullámos lesz.Hátracsatolod a frufrud,ha van.Begöndöríted hajsütővel a hajad,de zoknival is lehet: http://www.youtube.com/watch?v=nEvJGE4XYxE&feature=related

Be is fonhatod oldalra,halszálkafonásba vagy masnit csinálhatsz,kontyot a hajadból,hajpántot teszel bele,copf...nézegesd youtuben a videókat,nagyon jó ötletek vannak.

Szerintem menj el egy bevásárlásra és vedd meg azokat a ruhákat,amik tetszenek vagy interneten rendeld meg.:D

2012. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!