Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti szivesen öltöztök...

Csajok ti szivesen öltöztök pasi kedvéért? Milyen az ideális randicucc? Mondjuk tavaszi időszakban?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdést. Randi előtt kérdezzem meg a pasit, hogy miben menjek? :D

Amúgy szerintem ha egy csaj csinosan, esztétikusan felöltözik, olyanba, ami jól áll neki, szép színekkel, amik harmonizálnak nem lehet nagyot hibázni:) Nem tenném ki mindenemet a randin, ,,az nem jár mindenkinek és rögtön" alapon:D

2013. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor szerelmes vagyok, sokkal szebben öltözöm, több szoknya, változatosabb ruhák, kiegészítők, többet foglalkozom alapvetően a külsőmmel sokkal.
2013. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én nem azért öltözködök csinosan, hogy a pasikat lenyűgözzem. A magam kedvéért rittyentem ki magam. Randira nem szoktam kiöltözni, én a hétköznapokra is meglehetősen szeretek csinosan öltözni, általában hasonló ruhákban megyek randira is (meg persze függ a helyszíntől).
2013. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem más kedvéért öltözök ki, hanem, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Randira se öltözök ki sokkal jobban, mert hétköznapokon is igényesen öltözök, esetleg randira pont visszafogottabban és esetleg kicsit nőiesebben öltözöm. Szeretem ha sok kiegészítő van rajtam, gyűrűk, hosszú nyakláncok, sok karkötő, sál, sapka, kalap, stb. Ezekről esetleg egy pasi azt gondolja esetleg, hogy úgy nézek ki, mint egy karácsonyfa:D

Attól még én maradok, maximum kicsit finomított verzióban.

2013. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd egyszer megtanulod hogy nem azért öltözködünk mi csajok szépen hogy a pasiknak tetszünk hanem hogy más lányokat bosszantsunk... XD
2013. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Persze! Igyekszem mindig szexi lenni, és ha tehetem magassarkúban járok. Mindenki megbámul az utcán, de főleg a pasim imádja ;))) Innen szoktam ötletet meríteni :)))) [link]

xoxo

2013. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!