Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férjem szeretné, ha nőiesebb...

A férjem szeretné, ha nőiesebben öltözködnék otthon. Szerintetek hogyan lehetne?

Figyelt kérdés

A férjemmel 6 éve vagyunk együtt, nemrég házasodtunk össze. Eddig nem volt gondja azzal, hogy fiúsan öltözködöm, néha még az utcán, munkába is, de itthon főleg - ez azt jelenti, hogy itthon pl férfi melegítőnadrágaim is vannak, L-esek, XL-esek (én 160 cm vagyok és 58 kg). Nem tehetek róla, azokban érzem jól magam, imádom, ha lötyög rajtam a gatya :). Ehhez jött hozzá az is, hogy mióta együtt vagyunk, előszeretettel hordom a pulóvereit, amelyek tényleg semmit nem mutatnak belőlem. Itthon így érzem jól magam, és eddig nem gondoltam, hogy erőlködnöm kellene, hogy bárkinek is tetszem itthon.

De a férjem mostanság említette, hogy örülne neki, ha nőiesebben öltözködnék. Én erre azt mondtam, hogy pl farmerban nem tudok itthon lenni, mert az szűk, és nem tudok benne ülni huzamosabb ideig (márpedig itthon a pihenés nagy részében ülök, nem?) meg hajolgatni takarításnál. Szóval kényelmetlen.

De akkor mégis mit vegyek fel, ami nőiesebb itthonra? A szűk melegítőalsók nem állnak jól, sajna nagyon combos vagyok, és nem érzem jól magam bennük. Arra gondoltam, ilyesmi szóba jöhetne, ami ezen a csajon van (Penny a BBT-ból):

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=i5U..

Bővebb, de mégis csajszis gatya, vidám színek, minták, és szűk felső/pulcsi. Ebben benne lennék :)

Vagy nektek milyen ötletetek van?

Olyat légyszi ne írjatok, hogy "jujj, micsoda dolog már, hogy a férjem meg akar változtatni". 6 év hosszú idő, megértem, ha vágyik egy kis változatosságra, meg szeretne csinosabban látni, nem a lengedező, férfi cuccaimban. Szóval én benne vagyok, és nem is esik nehezemre. Csak épp nem tudom, mit vehetnék fel.

Linkeljetek képeket bátran!


2013. jan. 17. 20:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

jóganadrág jóganadrág jóganadrág jóganadrág jóganadrág jóganadrág

!!!

2013. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

penny otthoni ruháit nyugodtan nézegesd :)

az ilyen mintás lányos gatyát szűk trikóval/pólóval tuti jók lesznek a férjednek is :) vagy lehetne ugye cicanadrág de ha combos vagy akkor ne, ha rosszul érzed magad benne

2013. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ilyen nadrág? Nem szűk, mégis mutat egy kicsit a fenekedből.

[link]

2013. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
hát azért a te részedről is durva, már ne is haragudj.. na mindegy, ti dolgotok. amúgy leggings, hosszú felső, ami eltakarja a popódat. persze a cicanaci csak akkor lenne jó, ha a vádlid nem vastag.
2013. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

4-es: mégis mi durva az én részemről? Fejtsd már ki, jóbarát...

A leggings nem valami bölcs választás így télvíz idején. A jóganadrág pedig nem jó, mert mint írtam combos vagyok. És mivel sportolok, a vádim is erős.

Ellenben kerek fenekem van (kicsit nagyobb a kelleténél, ezen dolgozom, de a férjem imádja. Szóval olyan naci kellene (amit hármas is írt), hogy kiadja a fenekem kissé, de a combomat jótékonyan takarja. És hosszú és meleg, elvégre hideg van :)

Még egy ilyen farmert találtam, ez tetszik:

[link]

2013. jan. 17. 21:44
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
nem vagyok a jóbarátod... azért mondtam ezt, mert sokan elhanyagolják magukat egy idő után és csodálkoznak, ha a párjuk elhagyja őket, vagy jobb esetben csak beszól nekik. igen, olvastam, hogy korábban is ilyen voltál. mellesleg télvíz idején is lehet leggingset hordani. alá kell öltözni. vagy hordj vastag harisnyát. és mivel mondtam, hogy hosszított felsőt vegyél hozzá, nem értem mi a baj, az eltakarja a popódat. és ugyanolyan kényelmes, mint egy melegítőnadrág.
2013. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

"azért mondtam ezt, mert sokan elhanyagolják magukat egy idő után és csodálkoznak, ha a párjuk elhagyja őket, vagy jobb esetben csak beszól nekik. "


nem hiszem, hogy ez beszólás lett volna... tudod, értelmes emberek tudnak ilyenekről BESZÉLGETNI is. nem kell minden támadásnak venni :)

én se veszem pl. támadásnak ha a barátom megmondja, hogy szívesebben látna magassarkúban, tornacipő helyett...

2013. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Jó, vágom. Szerinted "durva", hogy férfi melegítőben mászkálok itthon. Lehet, hogy neked ez az, szerintem a durvától messze áll, de tény, hogy nem ez az általános a nők körében.

Én pedig épp ezért fogok változtatni az öltözködésemen, mert nem hagyom, hogy a férjem rám unjon vagy beszóljon, hogy igénytelen vagyok. Megbeszéltük ezt (ahogy Utolsó is írta), van ez a kívánsága, teljesítem, mert miért ne teljesíteném? Ha ruhákat kell venni, arra mindig vevő vagyok :)

2013. jan. 17. 22:16
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem te tudod mi tetszene a férjednek. Én például még nem láttam olyan pasit akinek tetszene ez az összevissza mintás színes női nadrág. Kérdezd meg inkább, hogy mit szeretne rajtad látni... mutass képet neki, hogy tetszik-e ez vagy az...

Egyébként szerintem nem takargatni kéne magad hanem mondjuk lefogyni. Utána nem lenne gond azzal hogy mi áll jól.

2013. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%

A kedves férjed már kiszemelt magának egy másik nőt.Most abban a fázisban van hogy mindenféle hibát keres benned,így nyugtatja meg magát hogy nem vele van a baj és joggal k*r félre csak azért mert te OTTHON úgy mersz öltözködni ahogyan neked kényelmes...Szánalmas!


Te meg csak hitegesd magadat a baromságaiddal,meg is érdemled hogy megcsaljon!

2013. jan. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!