Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ilyenkor, éjjel...

Mennyire gáz ilyenkor, éjjel buliban szoknyában, harisnyában és magassarkúban lenni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 21:27
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Te tűnsz szűk látókörűnek, mivel szted csak az nőies,aki így öltözködik. Igaz, nem derül ki,de sejthető,hogy milyenre gondol,a felhozatal ismeretében.Szted milyen nők hordanak ilyen kombót? :D :D

Normális magassarkú az amelyiknek kisebb a sarka,vagy a telitalpú,vagy a vastagabb sarkú bokacsizma.

Kevés nő hord olyan cipőt,amelyik tisztességes nő benyomását kelti,meg ha ne adj Isten véletlenül kényelmes is.

2013. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

A vita feloldására tisztáznék valamit:


csinos, nőies összeállítás: [link]

utcalányos összeállítás: [link]


Mindkét képen szoknya/harisnya/magassarkú összeállítás látható, de teljesen eltérő az ember benyomása a két kép láttán. A két végletet mutatják be: az első igazán csinos, nőies és szexi, míg a második nagyon qrvás beütésű.

A szoknya hossza nagyon számít ám!

22/f

2013. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Igen számít!

Hát azért az 1. is kissé utcalányos.Másrészt lehet,hogy miniruha van rajta :D

Nem oldottad föl,a kettő egy kategória nagyjából.

2013. okt. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Megkérdezmém kedves vitapartneremet: Te férfi vagy vagy nő? Szerintem a vitánk szempontjából ezt jó lenne tudni.

Én férfi vagyok.

2013. okt. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Addig is megírom a véleményemet a képekről:

Az első képpel semmi baj nincs. A csaj tisztában van az adottságaival - a szoknya pont elég hosszú, a cipő is jó választás. Ez a szerelés szerintem olyan helyekre, ahova lehet magassarkúban menni (nem játszótérre pl. :) )bátran felvehető és vállalható.

A 2-es csaj adottságai sokkal jobbak. (arra gondolok, hogy sokkal formásabb lába van) A szereléssel egy bajom van - a szoknya nagyon rövid. Nem örülnék, ha a feleségem ilyen p.i.c.s.a.szoknyát venne fel. A cipővel itt sincs semmi baj - elegáns, fiatalos magassarkú - illik a csajhoz.

Mindkét csaj nőies lenne balerina cipőben is, de a hatás/látvány össze sem lenne hasonlítható. Egy női láb szépségét kiemeli a magassarkú cipő - ebben szerintem egyet értünk. (persze lehet hogy nem)

A feleségem gyakran hord magassarkút, akár a 2-es képen látható összeállításban, persze nem ilyen rövid szoknyával. Soha nem gondoltam, hogy qrvás lenne, sokkal inkább szexis és nőies. És eszembe sem jutna, hogy megkérjem, hogy inkább balerina cipőt hordjon.

2013. okt. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Kedves 13-as válaszoló: hogy lenne már az első utcalányos?

Az egy hagyományos, ünnepélyes összeállítás, sokan járnak ilyenben munkahelyre, kiállításra, színházba,...stb.

Az ilyen típusú szoknyát nem is szokták hosszabbra készíteni, mert úgy furcsán nézne ki.

2013. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Szintén!De erre már az elején is kíváncsi voltál.

A cipővel van baj,az túl magas.

Nem értem,ha a pi.csaszoknyában nem,akkor ilyen cipőkben miért akarod látni a feleségedet.Mindkettő kihívó és provokatív

Igen,ismerem,ez egy gyakori sablon duma,hogy nyújtja a lábakat, meg formálja a segget,meg a többi maszlag.Ez tényleg így van,de ezt a frenetikus hatást,kisebb,normálisabbnak tűnő cipővel is el lehet érni. :)

2013. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy, illetve hogy a párod mennyi idős? Illetve, hogy Ő hord magassarkú cipőt? És ha nem, akkor miért nem?

Én 34 éves vagyok, párom 32.

Azért van baj azzal a szoknyával, mert nem szeretném, ha a párom bugyija kivillanna amikor lehajol (mondjuk egy boltban egy alacsonyabb polcon lévő áruért)

A cipőknél meg nem mondod komolyan, hogy cm-eken vitatkozunk. :) A 2-es csajon lévő cipő kb 10cm magas lehet. (páromnak több, nagyon hasonló cipője van, és a kedvedért megmértem). Ha 7cm magas lenne, akkor minden oké lenne?

Az meg hogy kihívó/provokatív - ez megítélés és viszonyítás kérdése. Egy balerina cipőhőz képest egy 5-6 cm-es tűsarok is provokatív. Egy olyan nőhöz képest, aki nem sminkeli magát, az is provokatív lehet, ha valaki festi a szemét vagy a száját. (még ha szolidan, akkor is)

És miért baj, ha valaki kihívó, ha jól néz ki? Mert megnézi más is? No és akkor mi van? Attól még az én párom marad. Ha ő szivesen öltözik így - nem én erőltetem rá, amikor megismerkedtünk 12 éve, akkor is így öltözött - jól néz ki, mert nagyon csinos nő - nekem is tetszik ez a stílus -- ezek után azt kéne mondanom, hogy ne öltözzön így, mert kihívó?? És olyan szavakkal illetni az így öltöző csajokat, ahogy Te tetted a vitaindító hozzászólásodban?

2013. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%

Fiatalabb vagyok nálad, bár fogalmam sincs,hogy ez mit számít. Nem mondtam, hogy van párom. Miért baj, ha valaki nem hordd magassarkút?

Ha beszólongatnának, utána fütyülnének, beszélnének róla, vagy sokkal rosszabb dolgot követnének el ellene, akkor is csak legyintenél?Hogy miért ne?Mert akkor borzasztó felelőtlen és pocsék párja lehetsz kedvesednek.

7 cm is magas,10 meg annál több meg tényleg az utcalányok lábbelije.5 cm-ig még rendben van,de rengeteget számít a szín és stílus is.

Pontosan azért ne legyen kihívó, hogy legyenek kellemetlen emlékei, meg tragédia se, meg ha nem prostituált, akkor ne öltözzön már úgy. Meg nem tudom, miért jó neked,ha mások is megbámulják, meg fantáziálnak róla. Ha nagyon így akar öltözni, meg Téged is izgat, azzal semmi probléma nincsen, meg lehet oldani, 4 fal között, szex közben. Ennek az öltözködési stílusnak, úgyis ez az elsődleges célja.

2013. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Én feladom - Te vagy nagyon másként gondolkodsz, mint én (és szerintem a legtöbb férfi), vagy nagyon fiatal vagy. (ezért érdekelt a korod amit nem árultál el) Egyikkel sincs baj, félre ne érts. Az mondjuk muris lesz, ha a leendő barátnőd megjelenik az első randin egy 7cm-es magassarkúban, Te meg elmondod neki ugyanezt, amit az előző hozzászólásodban ezekről a cipőkről, és az esetleges következményeikről írtál.

Persze miután lemérted pontosan a magasságot, mert az 5 és 7 között, ha csak nem hajolsz a lába elé, baromira észrevehetetlen a különbség.

Én zárásként csak arra szeretnélek kérni - persze nem vagyok én senkid, hogy hallgatnod kéne rám - hogy azért mert valami Neked nem tetszik, még ne minősíts másokat trágár szavakkal, főleg nőket ne, mert az nem férfihoz méltó. (se fiatalhoz, sem időshöz)

2013. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!