Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ilyenkor, éjjel...

Mennyire gáz ilyenkor, éjjel buliban szoknyában, harisnyában és magassarkúban lenni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 21:27
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

A prostizó srácnak üzenem: Már megbocsáss, de te tényleg nem vagy százas! Melyik bolygóról jöttél te? Főleg az ilyen emberkék miatt igénytelen a mai lányok jelentős része, mert ha egyszer véletlenül csinosan felöltöznek, egy hozzád hasonló rögtön leqrvázza őket. Gondolom emiatt is döntenek inkább sokszor a farmergatya mellett.

Én egyébként konzervatív nézeteket vallok többek közt az öltözködés terén is, de nem hinném, hogy egy rövidebb, elegáns szoknya kívül esne a konzervatív öltözködés fogalmán. Én inkább azt tartom furcsának, ha egy lány folyton csak nadrágot hord.

Ja és nézz már körül kérlek egy szalagavatón, ballagáson, színházban, vagy bármely más eseményen és látni fogod, hogy a nők jelentős része az 1. képhez hasonló összeállítást visel. Elég sok qrva van akkor a te fogalmaid szerint.

Kíváncsiságból itt van még egy kép: [link]

Netán ezt is qrvásnak találod?

2013. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Látom még mindig nem tanultál meg olvasni.Nem ku.váztam le,olvass vissza és elemezgesd.

Még mindig hülye vagy, mert lószart sem tudsz rólam, csak a hasadra csapsz és mondasz vmi égbekiáltó baromságot, amit a ku.váidtól hallasz, csak azért, hogy leoltsál.Te ne beszélj nőkről sztem, papucsüzemmód nem jelent sikert a nőknél.

Viselkedésnek nincs sok köze ahhoz, hogy lesz-e valakinek nője vagy sem, mert lám neked is van, ráadásul ha nem tudnád, a nők pont hogy nem a normális fickókat preferálják.

2013. okt. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Kriptonról jöttem tehát okosabb és felsőbbrendűbb vagyok nálad :D Viccet félretéve, ha Te valóban konzervatív nézeteket vallasz öltözködésben is, akkor miért vered a segged a földhöz, hogy sok nő farmert hord?Egy farmerben is lehet egy nő nőies, rengetegen azok.Nem egy szoknyától lesz nő.Számít a méret, amit Te küldtél az pont jó.És az összeállítás sem kur.vás, más kérdés, hogy a hölgynek előnytelenül áll.

Épp ezaz,hogy kevés csaj öltözik csinosan, mert nem tudnak, csak a kur.vás öltözködéshez értenek, így jogosan kur.vázzák le őket az emberek (nem csak én).


Színházak,ballagások,szalagavatók szintén kur.vák gyűjtőhelye, mert az ott megjelenő nők nem képesek normális hosszúságú szoknyát,megfelelő magasságú cipőt felvenni,valamint a festékkel sem bánnak csínyán :D

2013. okt. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"ha Te valóban konzervatív nézeteket vallasz öltözködésben is, akkor miért vered a segged a földhöz, hogy sok nő farmert hord?"


A farmernadrág mióta számít konzervatív öltözéknek? Gyakorlatilag egy tömegcucc lett az utóbbi években. Egy nő szoknyában igazán csinos véleményem szerint, nem pedig nadrágban.

Azért érdekes, hogy a farmernadrágos tömeglányokat elfogadod, a kicsit rövidebb szoknyát viselő, csinos, nőies külsejű lányokat meg leprostizod?!

2013. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Farmernadrágban mi a prostis?Attól függ ez is h milyen cipővel hordja.A rövid szoknyát ne hasonlítsd már a farmerhez.
2013. okt. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Megint kitettél magadért: a színház, mint qrvák gyűjtőhelye. Zseni vagy!

Többször megvádoltál, hogy csak a hasamra ütök, és hülyeségeket írok rólad - ezt szeretném a jövőben megelőzni, így íme néhány kérdés, amikre szerintem nem fogsz válaszolni, ez esetben viszont többet ne panaszkodj a találgatások miatt.

- Mennyi idős vagy?

- Van barátnőd? Ha igen, milyen idős?

- Ha most nincs, akkor volt már?

- Ha az előző kérdésre igen a válasz, akkor Ő hogyan öltözik / öltözött?

- Hetero vagy?

- Hol laksz? Nem konkrétan, csak hogy városban / faluban?

Még 2 dolog lenne, de félek, hogy elvonja a figyelmed a kérdésekről, de azért leírom:

1. Krypton-nak hívják a Bolygót ahol Superman született.

2. Ami szintén a női divathoz való hozzáértésedet mutatja:

A 2 képen látható cipő nem platform magassarkú. Mindkettő lapos talpú. Hogy ez miért fontos? Mert nincs magasságuk, max. pár miliméter, ami a talp vastagsága. Ezeknél a cipőknél a saroknak van magassága csupán! Tehát amit írsz rendszeresen, hogy a "cipő túl magas", az baromság!


Várom a válaszod az összes kérdésre.

2013. okt. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

16%-ban hasznos válaszokat adsz.Hogy mersz te itt itt bárkit válaszra bírni ? :D

A összeshez semmi közöd.Már megint a primitív, alul iskolázott kérdéseidet teszed fel, amiket interneten a kurv.áktól olvastál.Mivel látod,hogy sehogy nem tudsz érvelni ellenem,ezért inkább bevetetted ezeket a hulladék kérdéseket,hogy majd ezzel beolts..:D

Az összes szar,de miért ne lennék hetero?Nem én akarok magassarkú cipőben járni.


Ki írta, hogy platform?Az összes magas,és számít a magasság, de látom hatalmas divatcsászár vagy.


Hát igen,sajnos kevés a normális, tisztességes nő még a színházakban is :( :D

2013. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Krypton.Tudok róla,véletlenül i-vel írtam, de remélem jót tett a kicsi szívednek, hogy bele tudtál kötni egy helyesírási hibába.
2013. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes: hirtelen érdekelni kezdtek a százalékok? Amikor kiderült, hogy ebben a témában veled együtt 29% nem szereti a nőiesen öltöző csajokat, a nagy többség viszont igen, akkor nem számítottak a százalékok. Most, hogy minden válaszomra bejelölted hogy nem hasznos, és mivel szinte csak ide írtam, így ezzel levitted 16%-ra ezt a mutatót, most fontos lett ez. Ez mellesleg a legprimitívebb, legsunyibb húzás, ami az utolsó szalmaszál volt, amibe kapaszkodni tudtál. Nyugi, én nem fogom ezt tenni, így 50% fölött maradhatsz.


A képzeleted ismét tréfát űzött veled:

"Nem én akarok magassarkú cipőben járni."

Kérem annak a hozzászólásnak a számát, ahol csak utaltam erre. Szerintem erről Te fantáziálsz.


Amúgy részemről ennek a vitának most van vége.

Sajnos annyira torzult a világképed, és annyira beteg ember vagy, hogy nincs értelme tovább folytatni.

Szívből sajnállak: szar életed lehet.

2013. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

És most, hogy vége az OFF-olásnak, válaszolok a kérdés írójának:

Egyáltalán nem gáz. Ha csinosnak és szexisnek érzed magad így, akkor öltözz így bátran. Minden igazi férfinek tetszeni fog, a többiekkel meg ne foglalkozz.

2013. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!