Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ilyenkor, éjjel...

Mennyire gáz ilyenkor, éjjel buliban szoknyában, harisnyában és magassarkúban lenni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 21:27
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy így lesz :D Miért ne?Ők illethetnek minket trágár szavakkal, meg általánosíthatnak?Akkor mi miért nem?Ezzel amúgy sem az összes nőt szidom, csak azt amelyik megérdemli.

Ennek nincs köze a fiatalsághoz, ez csak józan ész.Hát igen, sajnos a sok balfék férfi is hozzájárult ahhoz, hogy ennyi kur.va van manapság :(

Miért jönne akkorában a barátnőm?Még az általad istenített nők nagy része, sem megy első randira magassarkúban, főleg nem 7 cm-ben.Bár azt nem értem, hogy ha elsőre nem, akkor a későbbiekre miért veszik föl.

2013. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Ha idősebb leszel, és nem csak tv-ben meg mások oldalán látsz majd csajokat (urambocsá esetleg olyan barátnőd lesz, aki tud öltözködni) akkor majd megérted.

Akkor gondolj majd vissza a beszélgetésünkre. :)

2013. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Miért?Semmi tanulság nem volt benne.

Te a kur.vákat szereted és a barátnődből is azt akarsz csinálni.Te gondolj inkább vissza akkor, ha majd megcsal, meg a haverjaid is meg akarják dugni. Mi van a tv-vel, ott láttam csak nőt szted, mi ez a hülyeség ?

Azt se tudod hány éves vagyok, nem írtam a koromat. Én sem tudom, hogy mennyi vagy, de jó nagy szégyen vagy férfi létedre, a hozzád hasonlók miatt szaporodnak el így a kur.vák.

Ja és öltözködésről meg ne beszéljél, mert a nőd mindent tud csak azt nem, a leírtak alapján. Fogd fel, hogy normális nők is léteznek az univerzumodban, akik tisztességes nőhöz méltón tudnak felöltözni.

2013. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Dehogynem volt tanulságos. Tényleg igaza volt apámnak, amikor azt tanácsolta, hogy ne vitatkozzak idiótákkal, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.

Mellesleg Te olyan vagy mint a lépcsőház:

Sötét és korlátolt.

2013. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Apád azt nem mondta, hogy nálad intelligensebb emberektől rengeteget tanulhatsz?Illetve azt sem, hogy hogy normális nőt válassz magadnak ?

Észérvekkel győztelek le, ne rutinról beszélj, hanem lásd be inkább, hogy te vagy a hülye. Nem kell téged semmilyen szellemi szintre lehúzni, mert már így is elég mélyen vagy.

2013. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Az állítólagos IQ fölényed ellenére az előző hozzászólásomat teljesen félre értetted, és még nagyobb hülyét csináltál magadból, mint eddig. (már ha ezt még lehet fokozni)

Felhívom a figyelmed egy tényre:

Kettőnkön kívül még 5 ember szólt hozzá ehez a témához. Közülük 1 osztja a Te véleményedet, 4 az enyémet. Tehát velünk együtt a 7 emberből 5-nek tetszenek a nőiesen öltöző csajok. Ez 71%. Szerinted ez az arány nem elgondolkodtató?

De ha már győztesnek kiálltottad ki magad, megkérdezném, hogy csak engem, vagy azokat is legyőzted, akik az én véleményemet osztották?

Külön felhívnám a figyelmedet a 16-os hozzászólásra, ami alapján kiderül, hogy az 1-es képről írt véleményed (tudod, az utcalányos) mekkora hülyeség. Erre miért nem reagáltál? Nyilván azért nem, mert itt vált egyértelművé először, hogy semmit nem tudsz a nőkről, és semmit nem értesz a női öltözködéshez.

Egy dolgot szajkózol: aki 5cm-nél magasabb sarkú cipőt hord, az qrva. Ennyi a tudományod.

Remélem nem lett túl hosszú ez a hozzászólásom, és nem felejtesz el minden felvetésre reagálni.

2013. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Kit érdekel 7 ember?Ennyi emberből áll az ország vagy mi van?Ha 100 ember írná azt amit te,az sem lenne meglepő, ismerve az ország igénytelenségét, és rossz ízlését. Néhány ember ideírt aki a gatyájában hordja az eszét, és te erre vered magad,más kérdéshez több mint 100-en írnak.

Hát lehet az első kép nem utcalányos, hanem luxusprostis.Na örülsz ? Így jobban tetszik?

A saját deviáns, média által kreált nőideálodat akarod ráerőltetni a tisztességes,normális nőkre is, van pofád leszólni őket, ha nem öltöznek kur.vának, tehát pont hogy te nem tudsz semmit a nőkről, meg a női öltözködésről. A ku.rvákért persze bőszen kampányolsz.


Ez az igazság a női cipőkről. Ha ennyire tetszenek, vedd fel őket és járkálj bennük, biztos nagyon jól állnának :D :D

2013. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Kezdem azt hinni, hogy Te gyengeelméjű vagy. Az biztos, hogy képzelődsz, és meg nem történt dolgokra hivatkozol.

Ezt írtad: "A saját deviáns, média által kreált nőideálodat akarod ráerőltetni a tisztességes,normális nőkre is, van pofád leszólni őket, ha nem öltöznek kur.vának" Kérlek másold be a következő hozzászólásodba, hogy én ezt mikor írtam. De ha lehet, szó szerint idézz. (egérrel kijelöl - ctrl+c majd ctrl+v) Előre szólok, nem fogsz tudni ilyet idézni, mert nem gondolom így, ezért sosem írtam ilyet.

Egyébként ez már a legalja, amikor egy vitában valaki elkezd hazudozni. Vagy tényleg gond van nálad agyilag - ez esetben megbocsátható.

2013. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Te írtad, hogy az a nő aki nem öltözik így az nem nőies, és egy trampli.Mit képzelsz magadról?

Ezzel kezdted itteni ámokfutásodat, ha erre nem emlékszel akkor éppen te vagy a gyengeelméjű, vagy csak rossz memóriájú- ez esetben megbocsátható.

2013. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Ámokfutást Te kezdtél, amikor rohadt k.urvának minősítetted a kérdés feltevőjét.

Erre reagáltam tramplizással, amit úgy értettem, hogy ha nő létedre rohadt k.urváztál volna, akkor TE lettél volna trampli. Ne általánosíts.

Ezt viszont szó szerint én írtam a két kép elemzésekor:

"Mindkét csaj nőies lenne balerina cipőben is, de a hatás/látvány össze sem lenne hasonlítható."

Szerintem ez nem azt jelenti, amit Te bele akarsz magyarázni.

És Te kérsz engem számon, hogy mit képzelek magamról, mikor folyamatosan qrváztál? Hogy Te mekkora barom vagy!

Az a Te bajod, hogy esélyed sincs a nőknél, mert debil vagy. Még sosem volt csajod, és ha nem változtatsz a stílusodon, nem is lesz. (Marok Marcsa nem számít, ne hozd fel példának)

2013. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!