Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tisztelet kell! Szeretnék...

Tisztelet kell! Szeretnék menő csaj lenni. Hogyan tegyem? 16 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

Nem akarok bunkó, vagy plázap*csa lenni. Csak azt szeretném, ha tisztelnének, és felnéznének rám. Milyen márkájú ruhák lennének a jók, milyen legyen a hajam, stb.

Ha lehet kort is írjatok!


2009. nov. 29. 17:41
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Szia! Az hogy valaki menőő vagy nem nem azon múlik hogy milyen a haja vagy a ruhái. Próbálj meg természetes lenni, mindig pozitiv és mosolyog sokat, az olyan lányokra jobban felfigyelnek akik mindig mosolyognak és akiknek mindig van 1-2 kedves szavuk másokhoz.
2009. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nem fogok hazudni szeretem mindíg megmondani az igazat:P

A pasik a menő csajokra buknak sajnos:S

Én nem tudom h az vagyok e, de én nadrágokból Bershka,Zara,tally Weijl t hordok. Felsökböl mindenféle de lehet nagyon jó fölsöt találni a turikba is:)

2009. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
tanga vagy francia csőnadrág és tépesd meg a hajadat és legyél ápolt és a lényeg hogy ne legyél szégyellős barátkozz és legyél minnél szexisebb:) ha tudsz akkor vegyél márkás cuccot és ne egoistáskodj
2009. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. dec. 14. 15:33
 35/35 anonim ***** válasza:
Ne akarj olyan lenni mint más ne kövesd a birkákat legyél különb hidd el tisztelni fognak hogy ilyen egyedi vagy!
2012. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!