Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tisztelet kell! Szeretnék...

Tisztelet kell! Szeretnék menő csaj lenni. Hogyan tegyem? 16 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

Nem akarok bunkó, vagy plázap*csa lenni. Csak azt szeretném, ha tisztelnének, és felnéznének rám. Milyen márkájú ruhák lennének a jók, milyen legyen a hajam, stb.

Ha lehet kort is írjatok!


2009. nov. 29. 17:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Néha azt gondolom, hogy akin fürtben lógnak a pasik, az ebbe a három csoportba osztható be:

-úgy viselkedik, mint egy k.rva

-úgy viselkedik, mintha a pasik anyukája lenne

-nagyon kislányos (és nyávog)

a tisztelet annyi, hogy vállalod magad, nem veszel fel semmilyen stílust és nem hagyod hogy szórakozzanak veled. Bekapcsoloda tvt, rögtön látod, milyen a tucathaj- a "menő csajoknak" is olyan van sztm.

2009. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
18 L voltam
2009. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
33%

Tudod,én fiatalabb vagyok mint te (13/L), és én most jöttem át egy 6. osztályos gimibe.Én lettem itt az uj játékbaba,a csilivili barbi.Minsig márkás holmi, egyenes haj, a legjobb alapozás...azt akartam h én tökéletes legyek itt, és hogy mindenki szeressen.Egy idő után már mindenki olyan akart lenni mint én...És ezek után már nem mehettem be kocos hajjal, vagy éppen karikás szemmel az osztályterembe, mert akkor mindenki azt hitte hogy bajom van (közbe reggel csak elaludtam xD)....A lényeg a lényeg...ne akarj az én sorsomra jutni...persze van jó oldala is,de nem ezért fognak tisztelni, és szeretni, hanem azért amit adsz nekik. egy kedves mosoly, vagy elég ha önmagad adod. :)

(ezt a kis story-t nem bunkóságból irtam le ilyen hosszan, hanem azért, hogy lásd a másik oldalát is.)

2009. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Asszem értem, csak az érzés rossz mert nálunk szinte MINDENKINEK a puccosság számít, és nem más. És habár megértettem a lényeget, de még mindig vágyok arra hogy egyszer olyan legyek mint ŐK.
2009. nov. 29. 20:00
 15/35 anonim ***** válasza:
53%

18 éves lány...azt kihagytad a felsorolásból,hogy egyszerűen tetszik a fiúknak....

Vagy az én példám:Szeretek fiúkkal haverkodni.És csüngenek rajtam a fiúk,de nem az összes azért mert tetszem nekik,hanem mert szeretnek velem dumcsizni.Persze hála az égnek az egyetemen is vannak olyan lányok mint te és már el vagyok könyvelve ku.vának mert fiúkkal lógok.Pedig annyi az egész hogy nekik bármit elmondhatok,NEM adják tovább és lazábban állnak egyes témákhoz mint a lányok.És ha mák ragadt a fogad közé ők megmondják kertelés nélkül nem mint a lányok.

21L

2009. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
37%
jaaa majd el felejtettem.HA nem akarsz kidobni mindenféle drága cuccokra sok pénzt ajánlom figyelmedbe turkálók jóságát.Tegnap elmentem mert onnan szoktam anyagot venni ahhoz amit varrok.Hát hazatértem egy Benetton inggel,egy S.Oliver gatyával amin az eredeti cimke volt és egy szatyor H&M ruhával.És ezek annyira egyediek,hogy nem hiszem hogy M.országon van még valakinek ilyen.
2009. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

21 éves lány! 3 felsorolás volt.

de akkor most a haverjuk vagy vagy rád vannak kattanva? ez nem világos.

Látod, kérdező? ha menő vagy, mindig magyarázkodnod kell

2009. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 18 éves.....fürtökben lógnak a pasik...látod hogy jelenthet mást is.....

Nekem nem kell magyarázkodni.....mert nem érdekel a sok debil véleménye az olyanoké mint te.Úgy élem az életem ahogy nekem jó,és nem azt az arcomat mutatom amit más szeretne látni.

Látod kedves kérdező,ne legyél olyan aki ismerettség nélkül ítél valakit!

2009. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
már csak az a kérdés, hogy az anyukájuk vagy, vagy a pedofil vágyaik kielégítője...?
2009. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
35%

képzeld mind a kettő te szánalom.....:D

Te csak akkor állsz szóba fiúkkal ha akarsz tőlük valamit???Na látod én nem...és tudod miért...pont azért mert ők nem ilyen idióták mint te.

2009. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!