Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tisztelet kell! Szeretnék...

Tisztelet kell! Szeretnék menő csaj lenni. Hogyan tegyem? 16 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

Nem akarok bunkó, vagy plázap*csa lenni. Csak azt szeretném, ha tisztelnének, és felnéznének rám. Milyen márkájú ruhák lennének a jók, milyen legyen a hajam, stb.

Ha lehet kort is írjatok!


2009. nov. 29. 17:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
vagy mert a lányok nem akarnak ilyen bunkó barátnőt :)
2009. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
hát ha nem akarnak sorry!!!!Jól megvagyok nélkülük:)
2009. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Szerintem járj olyan ruhákban amikben jól érzed magad. Értem, hogy menő szeretnél lenni, de inkább próbáld megtalálni magadat, azzal érheted el a legnagyobb sikert. Ha igényesen öltözködsz és törekszel arra, hogy ezzel az új stílussal is önmagad maradj akkor elérheted amit szeretnél, de semmiképpen se fogadj meg olyan tippeket amiket nem, vagy nehezen tudsz összeegyeztetni magaddal.
2009. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

JAjj el vagy te tévedve, én is 16 vagyok...ha az az öltözködésen múlna xD de nem bocsi, de a legcsövesebb ruhákban is lehet valaki a menő nagypofájú csajszi, és a legdivatosabb ruhákban sem biztos hogy tisztelnek valakit...


Nem azon múlik mi van rajtad, a ruha szerepe szinte 0%, inkább a reakciódi, a gyorsan pörgő agyad, tudod mit akarsz mondani, és kész...

Ruhákkal nem fogsz tiszteletet kapni...

2009. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nálam már azzal leírtad magad, amit írtál. Mit vegyél fel, milyen legyen a körmöd????? Ezért inkább gondollak butának, minthogy tiszteljelek.

Engem tisztelnek és nem a kinézetem miatt, hanem mert őszinte vagyok, megbízható és korrekt és bátor. De a tiszteletet nem kapod csak úgy meg mindenkitől. De fontos, hogy úgy viselkedj, hogy rájöjjenek te nem olyan vagy mint más, veled nem lehet szórakozni. Ha belédkötnek vagy úgy bánnak veled, ahogy nem kellene nyomatékosan jelentsd ki, hogy ez neked így nem tetszik és fejezzék be most.


Mellesleg az, hogy valakit tisztelnek vagy hogy menőnek tartják nem ugyanaz. Pl. van egy fiú vagy lány akit tisztelnek valamiért és nem nézik le. Ugyanakkor van egy másik lány akit menőnek tartanak de nem tisztelik kb csak meg akarják húzni... Ha tiszteletet akarsz nem kell feltétlenül a menők közé tartoznod legyél inkább kívülálló, hogy ők érezzék magukat bénának, hogy nem lehetnek a te menő haverjaid.

És ez nem a kinézeteden múlik már az ötlet is hülyeség, bocs. ha úgy öltözöl mint a többi kis plázapi.csa attól lehet, hogy menő leszel de tisztelni nem fognak épp ellenkezőleg. Bár ha ilyen f.szkalapok tiszteletével is beéred akik emiatt tisztelnek egy nőt,lányt akkor te tudod.

Bocs ha nyers voltam, de ez a véleményem. Hozzátenném nem ismerlek nincs jogom megítélni téged, de a kérdésed és a hozzászólásaidat bírálhatom és te pedig választ keresel és én azt adtam.

2009. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Igen, a kisugárzáson szerintem is sok múlik. A hajadon az a lényeg, hogy ápolt legyen, de néha ki is vasalhatod a hajad, de ne sokszor mert törni fog. A természetes haj is nagyon szép tud lenni. :)

Öltözködésbe pedig nem kell megvenni a legdrágább ruhát csak azért mert 'márkás'. Jó ruhákat bármelyik boltba találhatsz, csak ízlés kell hozzá. Nézz körül a neten, hogy milyen ruhaösszeállítások a divatosak és próbálj meg te is olyat venni. De nem a márka a lényeg! Oké az nem rossz, ha van EGY pulcsid ami mondjuk márkás de ne ess túlzásokba!

Hajrá! :)

2009. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Húha a 18:53-asnak nagyon igaza van! És köszönöm neki, mert ezzel nagyon rádöbbentett valamire! :)

A tisztelet és a menőség két különböző dolog. A tisztelet az, hogy nem piszkálnak, szeretnének hozzád hasonlítani a BELSŐD miatt. A menő ruha és az ilyenek néha bejönnek, de ha ezek mellett pl. kis nyuszi vagy aki sose szólal meg, akkor aligha fognak tisztelni. Úgyhogy szerintem legyél önmagad és fő az ÖNBIZALOM! (Ami nekem sajnos nincs :S)

2009. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
nem inkább szeretet "kell" a tisztelet helyett?
2009. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

retro:

haj: [link]

[link]

smink: [link]

[link]

ruha,felső: [link]

[link]

[link]

ruha,nadrág,szoknya: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ruha,kabát: [link]

[link]

[link]

[link]

cipő,csizma: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

kiegészítők:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


trendi:

nadrág: [link] egyszerű csőgatya-nincs mit túldramatizálni

felső: butikok

cipő,csizma: [link]

[link]

[link]

kabát:

[link]

smink:

[link]

[link]

buliba:

[link]

kiegészítők:

[link]

rockeres:

[link]


goth izé-bizé:

[link]


emo izé-bizé:

[link]


sok sikert!!!

2009. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Ez nem a ruhán múlik, hanem a személyiségeden és a viselkedéseden..

A kérdésedre pedig nem igazán lehet pontos választ adni, mindenkinek más jön be. Olyan ruhákat vegyél fel, amilyen neked tetszik és jól érzed benne magad. Ne akarj ennyire megfelelni másoknak, légy önmagad! ;)

(Tudom, ez nem pontos válasz.. De ez az igazság.)

14/L

2009. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!