Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turkálóból nagyon jó ruhákat...

Turkálóból nagyon jó ruhákat szereztem be. Hogyan irtsam ki belőlük az esetleges molyokat? Félek betenni őket a szekrényembe.

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 11:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem is a kifejlett lepkére gondoltam én, hanem a lárvákra és az egészen pici petékre. Attól tartok azok azért (peték) ellenállnak egy sima mosásnak.
2014. márc. 12. 19:24
 12/16 anonim ***** válasza:
19%

Mi lenne, ha eltuzelned?

A nagy hot meg a larvak,petek sem elik tul...

2014. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"hanem mert máshol nem kapnak egyedi cuccokat. Boltokban/plázákban csak a tucat vacakok vannak. "



Miért szerinted oda honnan kerülnek a dolgok? Azok a ruhák, amiket a boltokban megvett mindenki más is. Csak már használtak is. Komolyan azt hiszitek hogy a turkálóba az űrből mennek a ruhák? Mert ezt mondjátok, hogy a turkáló = egyedi. Más bolt = nem egyedi. Csakhogy a ruhák útja ez: Más bolt ---> vevő -----> használat ---> turkáló ----> te. Mégis hogy lesz egy két-három szezonnal ezelőtti ruhából egyedi csoda? Ugyanazok a tömeg termékek vannak a turkálóban is, csak már használtan, és meguntan, amikről sikít, hogy x évvel ezlőtt mindenki ezt hordta.

2014. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igazat adok Neked. Én azért veszem őket onnan, mert, tisztességes, dolgozó családanyaként, két gyermek ruházása mellett én már csak onnan tudok öltözködni. Egyébként nem lettünk molyosak...
2014. máj. 18. 16:35
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt még moly, pedig 1-2 éve elég intenzíven vásárolunk onnan. Kimossuk. Mást nem csinálunk vele.
2014. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező nincs baj azzal, hogy turkálóból vásárolsz. Ki mit engedhet meg magának. Vannak jó dolgok ott is, csak türelem kell kitúrni. Viszont attól már rosszul vagyok, hogy ezen az oldalon újabban úgy állítják be, hogy csak és kizárólag a turkálóból lehet jól öltözni máshonnan meg nem.
2014. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!