Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek rockernek vagy...

Szerintetek rockernek vagy Discosnak jobb lenni? Irjátok le fiu vagy lány és kort is. Rockernek miért jo lenni? Jó dolog feketében járni csúnyának, büdösnek lenni meg sose bulizni csak koncerteken ricsajt halgatni meg rázni?

Figyelt kérdés
Ezeket ne sértésnek vegyék a rockerek de ha jol belegondoltok gyereknek még jo rockernek lenni meg felnőtt,öregembernek de kamasz korban meg 20as éveinkbe nehogymár kimaradjunk a nightclubbokbol a szép lányokbol(mert rocker lányok elég csúnyák) meg 1 igazi buli discoban van.Melyik lánynak kéne egy rocker?Ne jöjjetek nekem Elvissel nézzétek már meg mai rockereket városba csóriznak pénzt isznak büdösek azok a hajak fujj lányok és fiuk is csunyák
2009. dec. 16. 13:13
 171/177 anonim válasza:
32%

Nekem a punkrock a kedvenc műfajom , de nem vallom rockernek magam , ugyanakkor "mindenevő" sem vagyok , a lényeg az , hogy megválogatom , hogy miket hallgatok. Az a baj , hogy az egész kérdés teljesen értelmetlen , mert tiszta általánosítás az egész. Semmirevaló , emberileg nulla egyedek vannak mind a rocker mind a diszkós "táborban", ugyanígy vannak normálisak is. Egyébként , a diszkókban mi más megy , ha nem az alkoholizálás:) ? Nyilván ott sem mindenki issza le magát a sárga földig , de egy jókora "réteg" igen. A harmadik: Ha már bulizásról van szó..... az igények különböznek (szerencsére). Valakinek ez a jó buli valakinek meg az. Én a koncert mellett állok , diszkóba meg biztos vagyok benne , hogy ÉN nem érezném jól magam , ezért nem is megyek oda. TE lehet , hogy inkább a diszkót preferálod. Ennyi , nem érdemes ebből vitát csinálni , mert kb az óvodában veszekednek ilyeneken:)


18/f

2014. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/177 anonim válasza:
71%

Mi az hogy csúnyának lenni meg büdösnek?Látszik hogy te is csak valami kis nyomorék páva vagy miért jó annak lenni?

Jó hogy úgy nézel ki mint egy b*zi?Jó azt hallgatni fél órán át hogy tuc-tuc-tuc?Nem is olvasom tovább hülye tudatlan barom

2014. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/177 Emoke23 válasza:
100%

Vegigolvastam mind a 18 oldalt es megvagyok dobbenve de nagyon,hogy tudd valaki ennyire szanalmas lenni mint ez a discopatkany.Eloszor is a rocker lanyok nagyon szepek es a rockerpasik a legferfiassabbak a vilagon kemenyek intelligensek rendesek jo van koztuk is nehany barom de tobb a rendes kozottuk es mindig kiallnak egymasert osszetartoak.Aztan meg mert jobb egy discoban bulizni mint egy koncerten ahol igazi elo zene van igazi hangszerekkel ahol az enekessel egyutt enekeled a dalt nekem ez a szorakozas a buli nem az,hogy pl dj Tiestoca a lemez elott nyomkodja a gombokat meg a lemezt csikorgassa forgassa es kozben razza magat es ezek a ferfiak a plazap....ek szamara ezekert folyik a nyalik tegyunk ossze egy izompoloban levo emberket zseles fejjel akirol a fejen folyik le a zsele dragakoves fulbevaloval es egy hosszuhaju szakalas pasit na melyik a ferfiasabb en a rockerekre szavazok pl Tuomas Holopainen Marco Hietala vagy Tiesto vagy Justin Timberlakecske akartak udvarolni tiestoekhoz hasonlo sracok de majdnem lehanytam :DEs a rock sosem volt divat s nem is lesz egy eleterzes ahol a dalszovegek elmondnak bizonyos erzeseket eletrol szerelemrol mindenrol amit a draga kis bu....is patkanyok nem ertenek meg mert nekik a disco a zene amit geppel osszeraknak oszt johet a bulizas szanalom.Ossian koncerten facebookon lattam 70 eves oreg neniket ha nem oregebekket es tisztelem oket nagyra becsulom az en anyukam is mar idosebb korosztaly aki nep zenet hallgat apummal amit en ki nem allhatok aki hala a discotol fejfajast kap es aki ha beteszek egy rock szamot es nem ismeri megkerdezi kienekeli es meg neki is tetszik nehany szep rock szam :)


Es most jojjon egy kep rolam nem mondanad meg,hogy rocker vagyok:)


[link]

2015. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/177 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%

Hát ezt megjegyzem: "mert a rocker lánxok elég csúnyák"!!!

A rockereknek miért kell csúnyának és büdösnek lenniük???

A rockerek sem járnak mindig feketében!!!

Nekem kellene egy rocker vagy metalhead, de nem olyan amit leírtál!!!

Hú.....inkább nem is fejtem ki a véleményemet, mert felidegesítesz te kis pondró!!!

Azért nem kell ennyire megalázni a rockereket!!!

2015. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/177 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%
És teljes mértékben egyetértek az előttem kommentelővel! :P
2015. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/177 anonim válasza:
100%
Nálad egy levél okosabb:))
2016. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/177 anonim válasza:
100%

Nah jólvan emberek....végigolvastam az összes választ. Tudom, régi ez a kérdés, de ki kell mondanom, hogy akkora nagy baromság ez a kérdés, hogy az már fáj. Még az elején szögezzük le, hogy mindkét oldalnak meg van a jobb és a rosszabbik rétege.

A mai rockerek nagy része lassan sajna divatrocker lett, mert hogy "jaj de cuki az a pasi" stb stb.

Ez annyiban "jó" a kérdésre válaszolva, hogy egyáltalán nem csúnyák! Én (szerencsére, vagy nem :P)nem a banda kinézetét szerető rocker vagyok. Igen, feketében járok. Láncokkal. Bakancsban. ÉS? Nem akarok úgy kinézni mint minden 2. nőszemély a sarkon.Nem egyszer beszóltak már a kinézetemre a drágalátos páwa szülemények de egyszerűen annyira szánalmas, hogy csak nevetni tudok.

A "discosokról" szólva....nem egy olyan ismerősöm van, aki arról mesél egyfolytában, hogy jajj, milyen jót dugott az éjjel, 14 éves fejjel. Nektek ez miért jó? Miért menő? Meg a kinézetről, elismerem, hogy nem mindegyik úgy öltözködik mint egy b*zi...DE a nagyrészük IGEN.


A rockerekhez még kapcsolódva, az összes rocker ismerősöm baszott jól néz ki, fiúk és lányok is. Igen, vannak olyanok, mint amit a kedves kérdező leírt, de ki tudja milyen életük lehetett, és egyedül ebben az érzésben találtak menedéket, a ROCK-ban.

Az elit gimis beszólásodra: az ország egyik legjobb gimijébe járok, elég jó eredményekkel, és ott mindenki elismeri és hagyja, hogy úgy öltözködjek ahogy akarok, nem értem, hogy te miért vagy fennakadva az öltözködésen....

Meg értem én, hogy egy ember attól nem lesz rocker hogy feketében jár. De ha így öltözködik, attól miért lenne ronda? Ezt nem nagyon tudta kifejteni a kedves kérdező érthető módon ^^


Lehet hogy kicsit zavaros amit írtam, de remélem a lényeg lejött belőle.


14/L

2016. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!