Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek rockernek vagy...

Szerintetek rockernek vagy Discosnak jobb lenni? Irjátok le fiu vagy lány és kort is. Rockernek miért jo lenni? Jó dolog feketében járni csúnyának, büdösnek lenni meg sose bulizni csak koncerteken ricsajt halgatni meg rázni?

Figyelt kérdés
Ezeket ne sértésnek vegyék a rockerek de ha jol belegondoltok gyereknek még jo rockernek lenni meg felnőtt,öregembernek de kamasz korban meg 20as éveinkbe nehogymár kimaradjunk a nightclubbokbol a szép lányokbol(mert rocker lányok elég csúnyák) meg 1 igazi buli discoban van.Melyik lánynak kéne egy rocker?Ne jöjjetek nekem Elvissel nézzétek már meg mai rockereket városba csóriznak pénzt isznak büdösek azok a hajak fujj lányok és fiuk is csunyák
2009. dec. 16. 13:13
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/177 A kérdező kommentje:

rap,hip-hop ugyanaz észlény és egyébként nemsokban külöbnözik a discos stílustol egyébként a rock sose volt divat vagyis egy átlagos divatos botlban nem fognak neked bakkancsot nagy láncokat,bőr cuccokat árulni hanem most discos cuccok a divat

amugy tesevagy discos aki annak valja magát mellémélnál te sz*rházi és most attol h így írok rövidítve meg szleng nyelven mint minden fiatal attol még iQm miért lenne kicsi?meg miért nem járhatnék jo suliba?

de rockerek azok "általába" gázok ti nem fogjátok bevallani de én élek és látom az utcán milyenek vagytok hát csöves büdös malacok

2010. jan. 12. 19:58
 92/177 anonim ***** válasza:
88%
hát márpedig az vagyok, sőt már night clubban is voltam, de attól te valami szellemileg sérült egyén lehetsz és attól mert te is discos vagy, sajnos fogyatékos vagy..és azért hallgatsz discot mert az a menő vagy mi?-.-" akkor kérdezd már meg magadról hogy ki az meg ki nem az..
2010. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/177 anonim ***** válasza:
91%

Te nyomorééééékcsíííííííííííííííííííííííííííraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

Nem tudom hány oldalon keresztül,azt írogatjuk neked,te divatmajom,hogy a rock az nem divat!!!!!!!!!!!!!!

És jóhogy nem is lesz az!!!!!

Életérzés,maga az ÉLET!!!!

Egy olyan dolog,amit te akor se fogsz megérteni,ha a miniatür p.csödet fogod kínodba rágni,mert annyira brutálisan barom vagy!!!!!!!!

Biztos kisebbségi komplexusod van,az intimtájékod miatt,vagy nem tudom!

Fogadd már el ezt a kib.szott igazságot,és kész!

És mielőtt másnak az anyját emlegeted,hívd fel a tiédet az emeltdíjason és kérdezd meg ,hogy apád miért nem hagyta inkább a falon lefojni...!!!????

2010. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/177 anonim ***** válasza:
88%
Jah és nem véletlenül írtam rosszúl!! Hátha igy felfogja!!!
2010. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/177 anonim ***** válasza:
94%

Nem t'om, kik állnak ezzel szóba, vagy milyen haverjai lehetnek ennek... :D

Nem tudsz írni, ha rendesen kell, akkor sem, azaz: buta vagy.

Nem tudsz írni egy normális érvet sem azokra, amiket állítasz, csak pocskondiázol: azaz gyerekes vagy (és buta).

Mióta feltetted a kérdésed, azóta mindenki azt írogatja neked, hogy egy szánalmas kis patkány vagy, de nem fogod, úgy néz ki, azaz: buta vagy.

Azt hiszed, te egy nagy ember vagy, aki sokra fogja vinni ezzel a hozzáállással, és übermenő is ezen felül, de még a saját stílus-rokonaid nagy százaléka is lesajnál. Ergo: nagyon buta vagy.


De ez mind csak a te bajod, és mi (nem csak rockerek, mindenki) ferde szemmel néz, hogy ez a gyerek meg hogy sikerült ilyenre.


*irónia ON* A rocker ruhatárával kapcsolatos megállapításodhoz meg gratulálok, ismét kiemeleted a lényeget, mint eddig mindig is tetted: "A rocker általános öltözékét nem lehet megtalálni menő butikokban, mer' azok nem menő cuccok, és mert nem divat, a disco-göncökkel szemben." - Meg is tapsollak, hatalmas nagy megállapítás volt, és tele van igazságokkal. És erre te nagyon büszke vagy, hogy discosan öltözködhetsz, mert bemászol egy plázába, és ott amerre csak nézel, p.csanadrág terem pléjbojos tangával. *irónia OFF*


Hiába, az ilyen önmaguktól behalt szétesekdelazavagyok figurák olyan idétlenek, hogy csak agyban hozzá illő kapacítású lények tartózkodnak vele egy csordában.

2010. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/177 anonim ***** válasza:
91%

Az hol szleng nyelv, ahogy te írsz?

Értelmetlen betűdobálás, mert egy igénytelen, lusta senki vagy. Kíváncsi vagyok te érted-e, amit írsz.

És a kép, amit rólad kértünk, úgy gondolom, azért nem fog ide megérkezni, mert túl csúnya vagy. Oltasz mindenkit, hogy de rondák, közben meg nem mered feltolni ide a pofádat, mert be vagy szarva, hogy közös megegyezés alapján csúnyának kiáltanánk ki. Nem vagy megelégedve magaddal? Jah! Akkor mást szólsz le, úgy mint egy tahó, hogy milyen csúnya? Ezek alapján te se lehetsz Miss Venezuela!

2010. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/177 anonim ***** válasza:
90%

"egyébként a rock sose volt divat vagyis egy átlagos divatos botlban nem fognak neked bakkancsot nagy láncokat,bőr cuccokat árulni hanem most discos cuccok a divat

amugy tesevagy discos aki annak valja magát mellémélnál te sz*rházi és most attol h így írok rövidítve meg szleng nyelven mint minden fiatal attol még iQm miért lenne kicsi?meg miért nem járhatnék jo suliba?

de rockerek azok "általába" gázok ti nem fogjátok bevallani de én élek és látom az utcán milyenek vagytok hát csöves büdös malacok"


Ez mi ez? :DDD Általános iskola, 4. osztályos szint? :DD Hallod-e élőben nagy poén lehetsz, behúznád füled-farkad te nyomorék.

2010. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/177 A kérdező kommentje:
balf*szok...
2010. jan. 13. 17:15
 99/177 anonim ***** válasza:
100%

Visszaható névmás?:D:D

Na ,mit mondott muter a telefonba?:D

Neked is 900 ft volt a percdíj?:D:D:D

2010. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/177 A kérdező kommentje:
Látom hülyének néztek az írásom miatt akkor szerintem ti vagytok azok pont...
2010. jan. 13. 19:50
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!