Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire bocsánatos bűn ilyen...

Mennyire bocsánatos bűn ilyen időben (esős, de meleg) ballagásra szoknyát csizmával viselni? Focipályán lesz az ünnepély.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 17:07
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy nem én fogok ballagni, de egy elegánsabb egyberuha lenne rajtam.
2014. ápr. 28. 17:08
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
Ne!!!!! Csak ezt ne könyörgöm! Miért nincsen sok embernek ízlése ....???
2014. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Kikérem magamnak, hogy igenis van ízlésem! Lehet, hogy ez nem épp a legjobb "ötletem", de általánosságban jó ízlésem van, talán ez az egyetlen dolog, aminek örülhetek. Mások mondták, nem én találtam ki.

De... ajj, nem tudjátok, hogy milyen a ruha. És a csizma. De akkor mit vegyek fel helyette? Magassarkú nem áll jól, ezen kívül meg csak egy fehér balerinám van, amit szerintem nem kell leírnom, hogy hogy nézne ki egy sáros focipályán való ácsorgás után...

2014. ápr. 28. 17:17
 4/32 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobb és legelegánsabb választás, és bele fog rohadni a lábad, de ha nincs más... Mondjuk képet vagy leírást mellékelhetnél azért.

Amúgy meg kizárt, hogy a magassarkú ne álljon jól, kivéve, ha férfi vagy. :D De focipályára tényleg nem lenne szerencsés, esetleg egy fekete (vagy a ruhához illő más színű) éktalpú cipő? Praktikus, csinos, kényelmes is aránylag és nem ázik be olyan könnyen. :)

2014. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Képet nem tudok linkelni, mert a laptopom nem ismeri fel a telómat. ://

Tényleg nem áll jól a magassarkú, azért, mert túl vékony vagyok. :/

Hmm... van egy éktalpú cipőm, csak az a baj, hogy ilyen "tengerészkék" színe van, nem fekete. :/ De azért köszi az ötletet. :)

2014. ápr. 28. 17:41
 6/32 anonim ***** válasza:
Mennyire bocsánatos? Hát, nemtom,én megbocsátok neked:) Am, szerintem nem lehet annyira vészes:)
2014. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Az egyberuha remélem fekete színű és nem irod de gondolom a csizma is. Ha nincs más, akkor nincs más. Nem írod de ez a ballagás mikor lesz? Reggel még simán el lehet állni a csizmát, tehát délelőtt nem akkora vész.

Viszont ha délután lesz és a lábadra odatűz a nap akkor nem lesz egy kellemes élmény :-/

2014. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
A ruha melltől felfelé fehér, alatta fekete, a csizma is fekete. Szerda délután lesz a ballagás. :/
2014. ápr. 28. 20:31
 9/32 anonim ***** válasza:
49%
25 fokot mondanak szerdára. Szerinted mennyire leszel röhejes? A magassarkú vékony lábon is jól áll. Szerintem inkább az a bajod, hogy nem tudsz járni benne, mert trampli vagy.
2014. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Én az átlagtól vékonyabb vagyok, tényleg nem áll jól. De tudok benne menni! Nem tudom, pontosan mit értesz trampli alatt, azt nem a kövérekre szokták mondani?
2014. ápr. 29. 08:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!