Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire bocsánatos bűn ilyen...

Mennyire bocsánatos bűn ilyen időben (esős, de meleg) ballagásra szoknyát csizmával viselni? Focipályán lesz az ünnepély.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 17:07
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Milyen micsoda meglepetés? Nem is ismersz, csak pár kommentem alapján... Mintha már ezer éve ismernél, és olyan biztos lettél volna benne... pff
2014. máj. 1. 17:59
 22/32 anonim ***** válasza:
45%

No akkor nézzük sorba:

Ez az egész kérdés egy kamu volt, arra ment ki a dolog, hogy belinkelhesd egy rég elfeledett kérdésed, és újra mutogathasd a lábaid.

1. El ne higyjük már, hogy anyukád elengedett volna 25 fokban csizmában. 16 évesen gondolom még a szüleiddel laksz. Tehát a csizma kihúzva - kamu.

2. Bedobtad, hogy vékony lábon nem áll jól a magassarkú, amit 1 negatív véleményre alapoztál, a másik kb 15 pozitív rllrnébrn. Ráadásul egyszer volt eddig rajtad magassarkú, az is 1 éve. El ne higyjük már, hogy magabiztosan tudsu benne járni, és olyan eseményre felvennéd, ahol több százan vannak. Tehát a magassarkú is kamu, eszedbe sem jutott volna abban menni, csak a lábad mutogatásához kellett.

Tehát mi marad? Meglepetés!!! A balerina! Ki hitte volna emberek! Micsoda váratlan húzás!

És még annyit, hogy az 1-es hommentedben egyberuháról beszéltél, aztán meg azt írtad, hogy egy másik szoknyát vettél fel. Most akkor mi is volt az alapfelállás? Jó lenne tudni, illetve okosabban kamuzni.

Lényegében az arány kb 20 - 1-re javult, szóval ha felnősz nyugodtan hordj magassarkút - miután megtanultál benne járni - de egy remek új kérdéssel többé ne csempészd vissza a lábaidat ide elénk. Köszi.

2014. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
45%
rllrnébrn = ellenében. bocsi!
2014. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
87%

Kedves előttem válaszoló, nem tisztem megvédeni a kérdező lányt, de azért a logikátlanságaidra engedd meg, hogy felhívjam a figyelmedet: a kérdező által belinkelt másik kérdést e kérdés kiírása után írta ki! Ezt 04-28 17:07-kor került ki, a magassarkús egy órával később!

(azt mondjuk én sem értem, hogy ha ide nem tudott, akkor oda hogyan tudott képeket feltenni, de ez részletkérdés)


Egyébként meglepődnél, ha tudnád a szülők mennyi mindenben elengedik a lányaikat/fiaikat otthonról, amúgy meg miért ne lehetne a kérdezőnek egy szimpla fekete szoknyája is? Attól, hogy eredetileg a csizmát egyberuhával akarta felvvnni az nem jelenti azt, hogy nincs neki néhány szoknyája.


Egyébként túl van ez a kérdés kicsit lihegve, már két napja tárgytalan, de még mindig válaszolgatsz rá...

2014. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
45%

1. Ha azt írja hogy MÁSIK SZOKNYÁT, az azt jelenti, hogy a terv eredetileg is szoknya volt. Akkor milyen egyberuháról beszélt az elején?

2. "Egyébként túl van ez a kérdés kicsit lihegve, már két napja tárgytalan, de még mindig válaszolgatsz rá..." Kedves utolsó: TE IS!

2014. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Kedves 26%-os: Neked mégis mi a fene bajod van velem???


K_rvára nem volt kamu a kérdés...

1:Ha ismernéd anyumat... pont ő az, aki akkor is fázik, amikor mindenki másnak melege van. Ő szokott pólós időben is pulcsiban járni, illetve ő is úgy tervezte, hogy csizmában lesz tavasszal. Szóval g_cire nincs igazad. (Bocs emberek, amúgy nem szoktam káromkodni, de ez az ember nagyon felbassza az agyamat...)

2: Úgyse fogod elhinni, de igenis tudok benne járni. Az a 8 cm azért nem olyan magas, na meg nem is tűsarkú... Hidd el, nem nehéz benne járni. Az meg hogy csak a lábaimat akartam mutogatni, elég nagy hülyeség. Miért akartam volna mutogatni, amikor ha reggel belenézek a tükörbe, hánynom kell? Hidd el, nem szívesen tettem ki a képeket, de azok nélkül meg nem kaptam volna válaszokat a kérdésemre. Egyébként úgy tudtam oda feltölteni, hogy utána eszembe jutott, hogy van egy másik gépünk is, és onnan töltöttem fel.

"És még annyit, hogy az 1-es hommentedben egyberuháról beszéltél, aztán meg azt írtad, hogy egy másik szoknyát vettél fel. Most akkor mi is volt az alapfelállás? Jó lenne tudni, illetve okosabban kamuzni. "

Okosabban kamuzni? :'D Ki kamuzik? Mert én biztos nem. Te vagy a nagyon hülye... Ahogyan az utánad kommentelő is írta -akinek köszönöm, hogy ő is leírta azokat, amiket én is- van egy egyberuhám is, meg egy fekete szoknyám is. Nem tudom, mért olyan nehéz ezt elhinni... Sőt, ezeken kívül van még 3 másik szoknyám is. :O Ki hitte volna. :O


"Ha azt írja hogy MÁSIK SZOKNYÁT, az azt jelenti, hogy a terv eredetileg is szoknya volt. Akkor milyen egyberuháról beszélt az elején? "

Hát te nagyon hülye vagy. Fentebb most írtam le, de a te kedvedért mégegyszer leírom: Mi olyan kib_szottul hihetetlen azon, hogy van egy egyberuhám IS meg egy szoknyám IS????? És igen, a terv eredetileg is szoknya volt, vagy egyberuha, mivel nincs ünneplős gatyám.

2014. máj. 4. 15:54
 27/32 anonim ***** válasza:
18%

Eddig egyszer volt rajtad az a 8cm sarokmagasságú magassarkú, és Te magyarázod nekem, hogy az nem olyan magas? Tényleg? Nekem az első tűsarkúm 11cm magas volt kb 8 évvel ezelőtt, azóta szinte minden nap van rajtam tűsarkú.

Ráadásul nagyon csúnyán beszélsz. Anyukád, ha levette a bundát magáról 25 fokban, szenteljen egy kis időt a nevelésedre, hátha még nem késő.

2014. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Nem, az a 8 cm tényleg nem magas. Annak meg nagyon örülök, hogy neked volt egy 11 cm-es tűsarkúd, csak sajnos nem tudok mit kezdeni ezzel az információval.

És amúgy meg írtam, hogy nem szoktam káromkodni, csak kevés embernek sikerül ezt kihoznia belőlem. Neked sikerült.

2014. máj. 4. 21:36
 29/32 anonim ***** válasza:
12%

A 11cm csupán azért fontos, hogy kihangsúlyozzam: nekem Te ne oszd az észt, hogy mi nem magas, meg miben könnyű járni, mert egyszer volt rajtad magassarkú egész életedben.

De ha már itt tartunk: miért nem magassarkúban mentél? Nem magas a 8cm, könnyű járni benne, és Te tudsz is. (ezeket te írtad)

Te már megint kamuzol kislány, szerintem max egy helyben állni tudsz abban a cipőben, szépen menni aligha.

2014. máj. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Én nem osztom az észt, én csak azt írom, hogy NEKEM igenis könnyű benne járni, és tudok is. És ezt nem csak én mondom. Még akár 500-szor is leírhatnám, akkor se hinnéd el, de nem kamuzok, tényleg tudok benne járni. De mért akarnék kamuzni? -.-

"De ha már itt tartunk: miért nem magassarkúban mentél? Nem magas a 8cm, könnyű járni benne, és Te tudsz is. (ezeket te írtad) "

Igen, valóban nem magas, és tudok is járni benne. Azért nem abban mentem, mert undorodtam magamtól, amikor reggel belenéztem úgy a tükörbe.


Nem tudom, hány éves vagy, de az alapján, hogy 8 éve volt rajtad először magassarkú, huszonakárhány lehetsz. Lehetne annyi eszed, hogy nem kötsz belém mindenért, meg nem feltételezed azt rólam, hogy kamuzok. Nem is tudom, mért lenne az jó nekem... De azon a 32%-on is látszik, hogy nincs.


De ez már olyan erőltetett vita, van nekem jobb dolgom is, mint hogy itt veszekedjek veled, hagyjuk már abba.

2014. máj. 5. 10:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!