Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire bocsánatos bűn ilyen...

Mennyire bocsánatos bűn ilyen időben (esős, de meleg) ballagásra szoknyát csizmával viselni? Focipályán lesz az ünnepély.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 17:07
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Felőlem abbahagyhatjuk, én is rájöttem közben, hogy reménytelen vagy. Ha jól láttam, és ezt már írtam, 20-1 kb az arány, akik dicsértek és támogattak, és 1-2 ember mondta hogy baj lenne a lábaddal, és ne hordj magassarkút.

Most neked vagy ekkora önértékelési gondod van, hogy ezt nem tudod felfogni (ez esetben egy pszichiáter jól jóhet), vagy más a baj, pl nem tudsz ilyen cipőben járni. Oké, elhiszem, hogy tudsz.

Nincsenek körülötted normális férfiak, akik megerősítenének abban, hogy csinos vagy magassarkúban? Mondjuk ha évente veszed fel, ennek jóval kisebb az esélye. Neked csak a tükör számít? Minek kérdezel itt, ha a 20-1-es arány sem tud meggyőzni, hogy ne a tükröt bámuld, és ne annak higyj??

És tudod mit? Még egy dolog: nőként azt mondom, hogy formás lábad van, semmi szégyelni való nincs rajta! Na ehez mit szólsz? A kötözködő főgonosz 21-1-re módosította az állást. Szedd már össze magad, és viselkedj nőként, ne ostorozd magad nem létező dolgok miatt.

Peace

2014. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Öhmm... köszi.
2014. máj. 6. 09:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!