Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy a fűző...

Miért van az hogy a fűző népszerűsége ennyire alacsony? Mindenkinek az az első benyomása róla hogy kényelmetlen és hogy meg lehet benne fulladni. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Nekem van fűzőm, és semmi ilyet nem tapasztaltam benne, viszont sok ember azt mondja hogy kényelmetlen, fájdalmas meg lehet benne fulladni..
2014. aug. 19. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Alapvetően értelmetlen ruhadarabnak tartom. Miért vegyek fel egy egész fűzőt, ha elég egy melltartó? Szerencsére alapból is karcsú a derekam, így nem kell fűzőbe paszíroznom magamat érte.
2014. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges
2014. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt fűzőm, marha kényelmetlen, viselhetetlen, és felesleges is. Kiszedtem a merevítőket belőle, így jó.
2014. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem is egészséges. Összenyomja a belső szerveket, a bordákat. Egyébként nem ítélem el meg csinos, de nem hordanám.
2014. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felsőruházatnak nem tetszik. Fehérneműként viszont imádom.
2014. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fűző - rendesen hordva - köztudottan károsítja a belső szerveket. Összenyomja a gyomrot, a májat, a tüdőt, szerinted miért ájuldoztak a fűzős kisasszonyok állandóan? Mert nem kaptak levegőt, a szerveik nagy része feltolódott a mellkasüreg közelébe. Az sehogy sem egészséges, de nem is kényelmes.
2014. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én azért ennek, és a saját tapasztalatomnak jobban hiszek.. bár ritkán veszem fel, így nem hinném hogy káros lenne


[link]

[link]

[link]

2014. aug. 20. 13:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert egy tisztességes fűzőt méretre kell készíttetni és drága is.


Ezek a műanyag csontozatú, középkategóriás anyagból készült valamik szärt se érnek alakformálás terén.


A nők egys jó része igenis paszírozza magát egésségtelen cuccokba, pl. magassarkú, hasleszorítós fehérnemű, meg hát napi szinten locsoljuk magunkat kemikjáliákkal a szépség jegyében. Ne jöjjön senki nekem azzal, hogy egészségtelen.


Az esteben valóban, ha túl van húzva-vagyis hirtelen túlsokat nyomod össze, de ez már a felhasználó hülyesége, nem a ruhadarabé.

Igen, el lehet vele törni a bordákat, és össze tudod vele nyomni a szerveidet, lógósra szorítani a melleket és a hasad, de ez nem a default setting emberek. Ez a macskát a mikróban szárítás értelmi szintje.

2014. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát vegyél fel egy fűzőt, legyen rajtad reggeltől estig és amikor hazaérve átveszed egy bő pamutpólóra, akkor a kérdés értelmét veszti.
2014. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,bár csak inkább goth csajokon látom,ha látom.
2014. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!