Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, Ti megsértődnétek?

Lányok, Ti megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Csak 2 felvehető ruhám van, ami jó lenne az esküvőre, az egyik hasonlít erre, csak térd fölé ér, és fehér rész nélkül. (De a szín, minta, kivágás ugyanaz).

[link]

[link]

(bal)

Nagyon hasonlítok a csajra, és arra gondoltam, lehetne ugyanilyen a hajam (nem kell vele semmit sem csinálni, mert szőke, lágy hullámos, csak ugyanígy összefogni), és natúr smink (a hétköznapokon is az van csak, mert nem szeretek sminkelni).

De ugye a fiatalok, akikkel egy társaságban leszünk, mind ismerik és imádják a sorozatot. Pláne a menyasszony (aki nem kedvel túlzottan, de a párom egy jó barátja), és nem szeretném, ha azt hinné, hogy el akarom terelni róla a figyelmet, és cosplay bulinak nézem az esküvőjét...



Lányok, ti kiakadnátok a menyasszony helyében, vagy lesz ott 2000 vendég, és a kutya nem nézi?


2014. aug. 29. 14:48
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Rajtam ilyen:

[link]

2014. aug. 29. 15:03
 12/35 anonim válasza:
0%
a sárkányok anyja:) 1 napig folyamatosan baxnám:))) 30ffi
2014. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
80%

bocsi kérdező de nekem kicsit úgy tűnik nagyon sokat gondolsz magadról :DD

ha szerinted "annyira" kiajzolja az alakod meg stb..akkor vedd fel tölts fel úgy egy képet fej nélkül de nem igazán hiszem hogy ebben elvonnád bárki figyelmét is a menyasszonyról

2014. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, nem bántom e meg a menyasszonyt még csak véletlenül se, nem pedig "Na, így eléggé lealázom a menyasszonyt?"
2014. aug. 29. 15:06
 15/35 A kérdező kommentje:
És fent van a kép felvéve is, két sorral feljebb
2014. aug. 29. 15:07
 16/35 anonim válasza:
szerintem is simán felveheted:) ha olyan lenne mint a képen csak rövidebben talán még az is beleférne...ismerek olyat aki utcára is felvenné.
2014. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
70%

Irigyelnek és máris "sokat gondolsz magadról", pedig tényleg formás az alakod.

Hiába nézik a sorozatot, szerinted ki emlékszik rá, milyen ruhában volt a Khaleesi, akárhanyadik részben? Senkinek nem fog arra gondolni, hogy ez most cosplay. Arról viszont gőzöm nincs, hogy illik-e egy ilyen ruha esküvőre, mert kicsit se konyítok ilyesmihez.

2014. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Csak hasonlítok rá egyébként is, ruhától függetlenül

2014. aug. 29. 15:10
 19/35 anonim válasza:

én nem irigylem tényleg jó alakja van nekem is hasonló de a ruhájában semmi extra különleges nincs

esetleg ha ilyenben lennél azt nem ajánlanám, pláne ha úgy libbennél be mint a lány az első képen :D (egyébként ezek gyönyörűek *.*)


[link]


[link]


[link]

2014. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
75%

ezzel miért sértenéd meg a menyasszonyt? a lehető legközönségesebb ruha, amit csak el tudnék képzelni, inkább egy irodába való mint esküvőre. és semmi köze nincsen daenerys ruháihoz, főleg ez az ocsmány lánc a tetején. hihetetlenül nevetséges ahogy itt előadtad magad, nagyon beképzelt vagy és felszínes. attól félsz hogy a menyasszony el fog bújni a tündöklő szépséged mellett, vagy mi? ennek a kérdésnek mi értelme?

"Sajnos a hétköznapi életben is pokolian hasonlítok rá." JAJJJ te szegény, mindjárt megsajnálunk, pokoli lehet az életed :(((((

2014. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!