Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, Ti megsértődnétek?

Lányok, Ti megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Csak 2 felvehető ruhám van, ami jó lenne az esküvőre, az egyik hasonlít erre, csak térd fölé ér, és fehér rész nélkül. (De a szín, minta, kivágás ugyanaz).

[link]

[link]

(bal)

Nagyon hasonlítok a csajra, és arra gondoltam, lehetne ugyanilyen a hajam (nem kell vele semmit sem csinálni, mert szőke, lágy hullámos, csak ugyanígy összefogni), és natúr smink (a hétköznapokon is az van csak, mert nem szeretek sminkelni).

De ugye a fiatalok, akikkel egy társaságban leszünk, mind ismerik és imádják a sorozatot. Pláne a menyasszony (aki nem kedvel túlzottan, de a párom egy jó barátja), és nem szeretném, ha azt hinné, hogy el akarom terelni róla a figyelmet, és cosplay bulinak nézem az esküvőjét...



Lányok, ti kiakadnátok a menyasszony helyében, vagy lesz ott 2000 vendég, és a kutya nem nézi?


2014. aug. 29. 14:48
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Aki szép, az ruhától függetlenül is szép, kedves utolsó. És légyszíves, ne sértegesd a ruhámat, nekem tetszik.
2014. aug. 29. 15:23
 22/35 anonim ***** válasza:
73%
A te rucid egyáltalán nem hasonlít Daenerys ruhájához. Ez most komolyan... hol hasonlít? És ne félj...erre nem fog irigykedni a menyasszony :D Valami elegánsabb ruha kéne nem gondolod? Égne a pofám, ha ilyet kéne esküvőre felvennem. Mintha a turiból hoztad volna, ami nem éppen a legmegfelelőbb egy esküvőre...
2014. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Nem turis, C&A-ból van.

Mivel én a menyasszonynak senkije sem vagyok, és lesz több száz vendég, megengedhetem magamnak a turis hatású ruhát

2014. aug. 29. 15:36
 24/35 anonim ***** válasza:
95%
amúgy ha a hétköznapi életben is pokolian hasonlítasz daenerysre és lágy hullámos hajú gyönyörűség vagy, akinek még sminkelnie se kell annyira tökéletes, és akit mint te is mondtad, nem a ruha tesz széppé, hanem alapból is az, akkor nem mindegy, hogy mit veszel fel? a menyasszony ígyis úgyis meg fog sértődni, még ha egy otthonkát is veszel fel, hiszen senki sem érhet fel a te szépségedhez!
2014. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Ezt én így konkrétan nem mondtam, csak azt, hogy hasonlítunk.
2014. aug. 29. 15:48
 26/35 anonim ***** válasza:
81%
Elég jelentéktelen vagy a ruhában, most, hogy látom a képet rólad, tehát semmi gond nem lesz vele.
2014. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Akkor ezt veszem fel. Köszi :D
2014. aug. 29. 16:25
 28/35 anonim ***** válasza:
2014. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
4%
Nem sértődnék meg, őszintén nekem le se esne, hogy te ilyeneken agyalsz. A ruha teljesen jó esküvőre, menj úgy. Aki nyervog, az csak féltékeny, mert te csodálatos vagy, ők meg nem. :)
2014. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
6%

Hihetetlen hogy mennyi irigy p*csa van itt...-.-

Nagyon szép az alakod menj csak nyugodtan ebben :)

2014. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!