Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, Ti megsértődnétek?

Lányok, Ti megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Csak 2 felvehető ruhám van, ami jó lenne az esküvőre, az egyik hasonlít erre, csak térd fölé ér, és fehér rész nélkül. (De a szín, minta, kivágás ugyanaz).

[link]

[link]

(bal)

Nagyon hasonlítok a csajra, és arra gondoltam, lehetne ugyanilyen a hajam (nem kell vele semmit sem csinálni, mert szőke, lágy hullámos, csak ugyanígy összefogni), és natúr smink (a hétköznapokon is az van csak, mert nem szeretek sminkelni).

De ugye a fiatalok, akikkel egy társaságban leszünk, mind ismerik és imádják a sorozatot. Pláne a menyasszony (aki nem kedvel túlzottan, de a párom egy jó barátja), és nem szeretném, ha azt hinné, hogy el akarom terelni róla a figyelmet, és cosplay bulinak nézem az esküvőjét...



Lányok, ti kiakadnátok a menyasszony helyében, vagy lesz ott 2000 vendég, és a kutya nem nézi?


2014. aug. 29. 14:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
28%
Szolidabb koktélruha illik oda - nem mondanám, hogy kiakadnék, hisz természetedből adódóan vagy rossz modorú és ízléstelen - bár ha lenne ilyen defektes ízlésű barátnőm, azt nem hívnám el, hisz az egy tökéletes nap.
2014. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

A ruhám így néz ki:


[link]


Szolídabb kéne?

2014. aug. 29. 14:53
 3/35 anonim ***** válasza:
55%

#1 te mekkora egy p_csa vagy :D Miért lenne rossz modorú? Szerintem elég normális hogy megérdeklődi, hogy megkérdezi, vajon megsértené -e vele akit még csak nem is kedvel.


Kedves kérdező, bár én fiú vagyok, azért leírom, hogy az ilyen nők miatt mint #1 jobb biztosra menni és valami szolidban menni. Az meg tökmindegy mi lesz rajtad ha úgy nézel ki mint Daenerys :D

2014. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
37%
Hát akinek eszébe jut, hogy ilyet vegyen fel egy esküvőre, amikor ráadásul nem is olyan fontos vendég, hisz a párja az ismerős, ő kísérő........ Hát gáz. Szolid elegáns ruha kell. Passz.
2014. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként: a tied egy szürke, semmilyen ruha.... hát ezt nyugodtan felveheted :D
2014. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

A saját képen linkelt ruhánál is szolídabb?


Sajnos a hétköznapi életben is pokolian hasonlítok rá. Hajszín (egy picivel aranyabb színű, de világos), szemöldök, szemszín, szemforma, ajkak, arcvonások....pokolian hasonlítunk.

2014. aug. 29. 14:56
 7/35 anonim válasza:
hát így képről ágyra lerakva tényleg olyan szürke semmilyennek tűnik a te ruhád de lehet felvéve szebb mindenesetre szerintem elmehetsz benne semmi kihívó nincs rajta
2014. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem ezt a sorozatot, szép benne a színésznő és a ruhák is tetszenek, amiket visel benne.:)

Én nem vagyok a 'tömeg esküvők' híve, nem kell mindenkinek kis koktéliruhában libegnie szerintem. Legyen ízléses és alkalmi természetesen, de ha egyedibbet visel(mint pl. ami a képen van) az is teljesen oké.:)

1-es, jó nagy bunkó vagy :)

2014. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Jázi :) ***** válasza:
100%

Nem értem miben hasonlít a te ruhád az első linkhez :D Közel sem olyan.

Ez egy semmilyen,egyszerű ruha. Felveheted nyugodtan. Nem fogod elterelni a menyasszonyról a figyelmet :D

2014. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Testhez álló, és elég formás alakom van, így rajtam mutatósabb, mint az ágyra terítve.

A másik ruhám egy mini feszülős pántnélküli, ami nagyon kirajzolja az alakom, azt ki is zártam rögtön az eshetőségek közül.

2014. aug. 29. 15:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!