Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetnék rockerként...

Alexis lark kérdése:

Hogy lehetnék rockerként nőiesebb?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a gimit és mindenhol körülvesznek a kis cicababák a ,,tökéletes hajukkal és a kifogástalan sminkjükkel" ezért valahogy mostanság nem érzem magam jól a bőrömben. Ne értsetek félre! Egyáltalán nem akarok olyan lenni, mint ők, de hogy lehetnék egy kicsit nőiesebb úgy, hogy közben a stílusomon nem változtatok? Vannak erre apró technikák? Kérlek segítsetek!

Amit tudnotok kell rólam: Hosszú barna hajam van aminek a vége vörös, 159 cm vagyok,ami a leginkább jellemző az öltözködésemben: a bordó bakancsom, a fekete harisnyám és a szaggatot farmersortjaim. Az arcomról még annyit h mandulavágású szemeim vannak és sajnos nem bírom a sminket:( elkezdek könnyezni és nem bírom abbahagyni:( Erre is tudnátok valami megoldást javasolni? :( A válaszokat köszönöm, de kérlek titeket, tényleg hasznos tippeket adjatok! 15/L



2014. szept. 7. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Óóó, nekem is volt ilyen korszakom! :) Ez idővel egyébként változik tényleg. De ha szeretnél megmaradni a stílusodban (amit gondolom szeretnél, mert azért tetted fel a kérdést :D) :

Szerintem válassz nőiesebb fekete cuccokat. Én eleinte kicsit srácos stílusú voltam, az együtteses pólók, meg a tornacipő... De választhatsz csinosabb felsőket, mondjuk a fekete csipke még belefér ebbe a stílusba, mégis nőies. :) Vagy esetleg vegyél pár karkötőt, nyakláncot, ami kicsit nőiesebb, (mert itt nem a szegecsesre gondolok :D) és azokkal tudod hordani még a fekete ruha kombinációt. A hajaddal mit szoktál csinálni? Azt is kivasalhatod, feltűzheted, vagy bármi egyebet kitalálhatsz, amivel nőiessé teheted a kinézeted. :) (Persze a hővédő és az ápolás is elengedhetetlen, mert én egyszer nagyon szétvasaltam mikor tudatlan voltam :D) Milyen sminkeket próbáltál eddig amit nem bírtál? Van egy márka, elég drága, de nagyon jó dolgaik vannak, mégpedig a Lush. Ha nem vagy pesti, netről is tudsz rendelni. Elég drága, de természetes anyagokkal dolgoznak. :)

Mi történt a szempillaspirállal, bevált? :)

2014. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szia! Hasonló cipőben járok, most kezdtem a 10.-et hatosztályosban, már 4. éve én vagyok a feketében járkáló csajszi :D Bár már sokan dicsérték a stílusomat, azért van aki furán néz. 7.ben az emo fele kacsintgattam, aztán rájöttem hogy a világfájdalom nem nekem való, de a fekete megmaradt. Azóta megismerkedtem a goth stílussal, de ez már nem ide tartozik :D

A bordó bakancsot irigylem, de vehetnél mellé egy magassarkú bokacsizmát, feketét, szegecseset, akármilyet, a sarok sokat tud dobni magasságodon (én is alacsony vagyok:) ) , esetleg egy tornacipőt kevésbé hidegre, bár az pont nem nőies, de eléggé elterjedt és kényelmes.

Vehetsz fekete csőszárú szaggatott hosszúfarmert, vastagabb leggingset, szoknyákat, farmerban is lehet nőies lenni.

Én szeretem a női szabású kockás ingeket/blúzokat, esetleg farmerből, jól kombinálhatóak egy sima fekete tank toppal, meg egy nyaklánccal. A (nem túl mélyen) dekoltált alkalmibb felsők, csipkés dolgok is jól mutatnak, próbálj beszerezni egy csinosabb blézert, egy bőrdzsekit vagy egy fekete miltarisabb, mégis nőies viharkabátot.

[link] A clairesben szokott pár jó ékszer lenni, darkshopokban is nézelődhetsz, de ebayen is van pár olcsó és jó dolog :)

Járj sokat vásárolni, nézelődni, ritkán van a boltokban rocker stílusú ruha, ne habozz ha látsz valamit ami igazán tetszik. Nálunk sok a minőségi turkáló, a ruháim 90 százaléka onnan van, csak ajánlani tudom. Olvasgass ilyen stílusú divatblogokat, esetleg angolul,( talán polyvore.com ) próbálj ki új dolgokat, kísérletezd ki a saját stílusod! :) Sok sikert!

2014. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:D! Igen a szempillaspirál bevált, csak kicsit parázok attól, hogy elkenem mondjuk órán vagy vmixD De már dolgozok azon, hogy ezt a kis fóbiát legyőzzem xD^^ Pont ma vettem magamnak 3 farmert, egy pöttyöset egy feketét és egy rendeset. Iszonyat jól áll! :D hétfőn már tuti, hogy a pöttyösben megyek:3 a tinidepim már alább hagyott kicsit, és ezt nektek köszönhetem! Köszönöm :3! (de persze további tippeket szívesen fogadok :333 )
2014. szept. 11. 19:29
 14/14 anonim válasza:
Én is ezt élem most, apumékat kiborítom ezzel... De nem, bakancsozok, se semmi, de mindenki tudja, hogy odavagyok a rock zenéért, nem csesztetnek vele, sőt! Még a "nyávogós" zenét is kikapcsolják, vagy lehalkítják, ha a közelemben vannak, de nem hordok semmilyen bőr, kivéve karkötőben, nyakláncba, és télen csizmában. Nem feltétlenül kell úgy öltöznöd, mint az ún. "divat-rockerek", hanem legyél önmagad, és szeresd a rockot! :D
2016. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!