Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14-18év közötti lányok, kinek...

14-18év közötti lányok, kinek van elege abból hogy mindig mki (szülök, osztálytárs, iskolaigazgató) elő akarja írni nektek mit vehették fel, hogyan viselkedjetek?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan kérdést olvasni hogy 15evessen felvehet e tűsarkút,hordhat e feltünő ruhát,stb!
2014. okt. 17. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindig meglehet találni az aranyközéputat :)

17L

2014. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolának van szabályzata, ami nem csak a tanárokra vonatkozik, hanem az összes többi ott dolgozóra és a diákokra is. Ezt mikor beíratkoztál elfogadtad, illetve a nevedben a szüleid elfogadták.

Tűsarkúban hogy futsz reggel a busz után?

2014. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindjárt a tűsarkúba kötnek bele?Jellemző
2014. okt. 17. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként (is) tudni kell mikor mit illik/kell viselni, hogyan tanulja meg a gyerek ha nem így? Amúgy nem hiszem hogy ezek a szabályok olyan félelmetesen szigorúak lennének. Gondoljunk csak Angliára pl.
2014. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te hoztad fel példának a tűsarkút.
2014. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kerhetnem aki hozzászól Megirna a korát is?
2014. okt. 17. 10:59
 7/10 anonim ***** válasza:

2,5

26 éves vagyok

(és sosem éreztem úgy, hogy tűsarkúban kéne iskolába járnom, és az sem érdekelt, hogy a tanárok, szülők, vagy osztálytársak mit mondtak az öltözködésemről)

2014. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem már nemigen mondják meg... 18/L
2014. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért nem Brassdoll?
2014. okt. 17. 12:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mondjuk már 18 vagyok, és semmibe nem szólnak bele a szüleim, azt veszek fel, azt csinálok, amit akarok. És mivel egyetemre járok az osztálytársak meg az igazgató sem nagyon játszanak már.

13-16 éves koromban is inkább a késői hazamenetel, az alkohol, meg a cigi miatt voltak veszekedések, azt, hogy hogy nézzek ki soha nem akarták megmondani. Mondjuk a sminket soha nem vittem túlzásba, és ribisen sem öltözködtem. helyette punk voltam acélbetétessel meg tróger ruhákkal. Ebbe sem szóltak bele, és szépen ki is nőttem. Még a piercing volt egyedül kényes téma, az arcomba soha nem engedtek rakni, de cserébe szét szúrattam a füleimet, és köldök piercinget csináltattam, szóval meg tudtunk egyezni. Most már lehetne bárhol pc.-m de már nem akarok én sem feltűnő helyekre.

Szerintem azért egy 15-18 éves lánynak már ne a szülei mondják meg, hogy hogy öltözködjön. Ha addig nem sikerült belőle normális embert nevelni, akkor már tök mindegy.

18l

2014. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!