Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicababák (nagyon csini...

Cicababák (nagyon csini lányok:D) : nem rossz érzés néha minden nap magassarkút húzni? Pl. Suli, séta stb. Vagy egyszerűen bevállaljátok és kész?

Figyelt kérdés
:)
2010. febr. 3. 20:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%
Először is hány éves vagy? Ha nagyon fiatal szerintem felesleges, vagy max törpesarkú. Ha elmúlt 16 akkor meg ne érdekeljenek a többiek, hord nyugodtan.
2010. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
18, közel 19 :D
2010. febr. 4. 20:23
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Már felnőtt vagy! Senki véleményével nem kell törődnöd, de egy felnőtt nő amúgy is normális ha magassarkút hord. Ki más hordaná mint a fiatal felnőttek? Egy idő után megszokod, hidd el. És a tartásodon is javít!
2010. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. febr. 4. 20:35
 15/23 anonim ***** válasza:
51%

én nem is értem hogy bírtok benne járni!Komolyan!Én is nagyon szeretnék,de hiába hordtam sok napon átt,rettenetesen fájt,akármelyiket és akármilyen kényelmeset vettem fel..pedig nagyon csinos,és mégsem tudom hordani,alig tudok menni benne..mikor este leveszem isteni megkönnyebbülés..ezért csak olyan alkalmakkor veszem fel,és sokat bénázok benne..

Sajnos nekem nem jött össze megszokni..

23/L

2010. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok cicababa, teljesen normális lány vagyok, de magassarkú nélkül nagyon ritkán teszem ki a lábam a házból! Kilómétereket tudok sétálni magassarkúban, és egyáltalán nem kényelmetlen. Akkor volt utoljára fájdalmas, amikor elkezdtem magassarkút viselni, és persze rögtön olyat kellet vennem, aminek 10 centis a sarkaXD De kb 2-3 nap alatt megszoktam^^ Már sosem fáj a lábam magassarkúban, a lapossarkú viszont kifejezetten zavar:/
2010. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

És ilyenkor mi van kedves magassarok viselők, mikor 20cm a hó kint és jegesek az utak???

Komolyan kérdezem, nem piszkálásból. Mert látok sok lányt /nőt magassarkúban ilyen időben...de hát az utcán mégsem áttíthatom meg, h megkérdezzem...:D Köszi

2010. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

én esküszöm,hogy lapos talpúban botlábúbb vagyok mint magassarkúban:)Az elején nekem is fájt a lábam,de aztán simán megszoktam....

Mivan a hóban?Hát a sarkam belenyomódig és megtart:)n még akkor is magassarkúban rohanok mindenhova.Csak vezetéskor nem veszem fel mert elég veszélyes játszma.Otthon meg mezitláb rohangálok.

2010. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én pl. nem tudok lapostalpúban menni, nekem abban fáj a lábam...így marad a magassarkú
2010. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én is "csini lány" vagyok, viszont magas (179 cm), ezért nem hordhatok magas sarkút pedig imádom őket és én is mindig azt hordanék.:(
2010. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!