Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok a nadrágot mikor...

Ekvinitus kérdése:

Lányok a nadrágot mikor fogjátok száműzni a ruhatárotokból?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 23:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/141 anonim ***** válasza:
0%

12-es vagyok ,férfi ,ha eddig nem volt egyértelmű és szeretem a szoknyás lányok látványát.Az igénytelen kifejezés erős volt,rendben,visszavonom.

Szoknyákat akarok látni ,mint azt a kérdező barátom ,ekvinitus is gondolta !!!!!

Nekünk ,férfiaknak vizuális ingerek kellenek !

És ,ettől függetlenül,bevallom,tetszik egy jó fenéken a farmernadrág is !!De egy formátlan fenéken ,vastag lábbal:

IGÉNYTELEN !

2015. jan. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/141 anonim ***** válasza:
94%
30-as: azért ez eléggé eltúlzott, itt gyakorin is legalább heti egyszer megkérdezi valaki hogy ffi vehet-e télen nadrág alá harisnyát, a válasz mindig az hogy igen, mert úgyse látszik. A csőfarmert sose hallottam volna hogy b zisnak nevezték volna, amúgy is minden második emberen az van (persze ha ilyen páwás szettről szól a kérdés, akkor leoltják, de ez nem a nadrág miatt van). Mint ahogy minden második emberen fecsi van a strandon, ezt se hallottam soha hogy b zisnak nevezték volna. A rövidnadrág az egyetlen a felsoroltakból ami tényleg vita tárgya lehet (már ha a herevillantós és annál csak picit hosszabb nadrágról van szó).
2015. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/141 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 30! A csőnadrág és a harisnya télen miért lennének tiltott dolgok? Az egy dolog, hogy Justin Bieberen b*zisan néz ki a csőnadrág, de rajta minden b*zisan néz ki. Egy férfias férfin a csőnadrág is jól mutat. Én legalábbis szívesen látok formás férfi lábakon csőnadrágot. A harisnyát meg szintén nem szólja meg senki. Az azért van, hogy ne fázz.

23. voltam :)


A nő nem attól lesz ízig vérig nő, mert szoknyát hord. A szoknya a legtöbbeknek kényelmetlen, és kellemetlen, fogjátok már fel!

2015. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/141 anonim ***** válasza:
15%

Na kedves 32-33 versenyzo!

Akkor most figyeljetek!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

Hat itt lenne a lenyeg amirol irtam...

Amugy meg ha a pawakat fikazzatok,nehogy azt higgyetek,hogy egy acelbetetes csaj vonzobb..

2015. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/141 anonim ***** válasza:
14%

Kedves előttem író és általába a nadrágos nőket szapulók, a nőknek bármit lehet, a férfiaknak meg ciki és bzis ha nem ffias ruhákba jár. Engem nem is érdekel ha nő mindig nadrágba és torna-sport cipőbe jár, mert úgy kényelmes neki, pl én évek óta nem hordok farmert, mert kényelmetlennek tartom, inkább hordok általában bőrleggingset, amit kényelmesebbnek tartok. Ha a kényelem is fontos, akkor én ilyet is hordok. De főleg itt bzisnak tartják, pedig az is egy csőnadrág féle...

Szerintem is lehet nadrágosan is nőies egy nő, de ami divat most csőnadrágos fiúk az is lehet fiús is.

2015. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/141 anonim ***** válasza:
96%

kedves zoliman!

azért nagyon nem mindegy, hogy egy férfi egyszerűen csőszárú farmert hord vagy bőrleggingst nadrág helyett. előbbi ízlés kérdése, utóbbi pedig már egyértelműen túl sok. ahogy az sem mindegy, hogy egy nő úgy öltözködik fiúsan, hogy farmert hord tornacipővel vagy totál bő, lógós pasicuccokban jár. szóval ne mártírkodj légyi.

2015. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/141 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a legtöbb tizen-huszon éves pasi csőfarmert hord, ez elég általános jelenség. Kit ér emiatt atrocitás? Télen harisnya? Ki látja? Normál körülmények között senki, úgyhogy ezt sem értem. A rövidnadrág a fiúknál is eléggé tarolt tavaly nyáron, csomó srácot láttam abban. A fecske meg nem a nőiessége miatt "gáz". Inkább olyan, mint nálunk a tüdőig felhúzott mamabugyi, nem nőies, hanem régimódi. Ha egy fiúba ezek miatt a dolgok miatt belekötnek, az valószínűleg áldozat típus, és nem a ruháival van a baj. Az országban sok pasi hordja őket anélkül, hogy atrocitások érnék őket.
2015. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/141 anonim ***** válasza:
96%

SOHA!!!!!!!!!!!

Van aki nem hord szoknyát.

2015. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/141 anonim ***** válasza:
11%

Minden felfogás kérdése, kinek mi a "túl sok" mi a férfias, mi a nőies (mondjuk ilyen ritka). Aki alapból nőies arcvonású pl vagy fiús az nagy dilemma előtt állhat ugye?

Lehet többeknek túl sok a bőrnaci fiún, de másoknak a fülbevaló az vagy a lányokon a bakancs, full smink, mű-festett köröm, baseball sapka.

2015. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/141 A kérdező kommentje:
Hogy ez a GRÉTI 7 nilyen szenvedélyes! Mindenképpen ragaszkodik/ragaszkodtok a nadrághoz. Ne kárhoztassatok örök boldogtalanságra!!!
2015. jan. 20. 22:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!