Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok a nadrágot mikor...

Ekvinitus kérdése:

Lányok a nadrágot mikor fogjátok száműzni a ruhatárotokból?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 23:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/141 anonim ***** válasza:
23%

A fecske meg nem a nőiessége miatt "gáz". Inkább olyan, mint nálunk a tüdőig felhúzott mamabugyi, nem nőies, hanem régimódi

Kedves 37-es! Itt jon elo az latalatok is sokat emlegetett praktika,kenyelem a nadraghordassal kapcsolatban!

Ugyan ugy mint nalatok a nadrag!

Meseld mar el hogyan lehet a mostani fiucskak altal "divatosnak" tartott boszaru terdigero szharban lebarnulni,uszni,ill. A vizbol kijonni es jarni ha attazik?

Na ezeket mind helyettesiti a fecske!

Csofarmerrel megint csak a praktika,kenyelem jut az eszembe,pl. Leulesnel nem kell terdnel felhuzni mint a rideg boszaru nem nyulos anyagu gatyakat,telen nem aramlik a hideg a seggemig,es en spec. 20 eve testepitek nem fogom betyaroltozetbe dugdosni magamat,csak hogy masok igenyeinek megfeleljek..

2015. jan. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/141 anonim ***** válasza:
49%

Ja! Es a fecske sosem volt noies,mindig is ferfias viselet volt,pl. testepito versenyek,uszas,kezilabda!

Vagy szerinted ezek a pasik mind noiessek???

A 60-as evektol kezdve akkor amikor meg a sok okos meg nem is elt,mar akkor ezt hordtak a FERFIAK a shortokkal egyutt!

Csak most a nyugatnyalas miatt jott divatba ezek noiesseghez valo hasonlitgatasa!!

2015. jan. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/141 anonim ***** válasza:
0%

Végre megszólaltál kérdező barátom.

Tudod mennyi letolást kaptam eddig ,mert azt mertem képviselni,nekem tetszik a szoknya ?

Ha gondolod,kellene feltenni szoknyás és nadrágos képeket és megkérdezni melyik tetszik.Legalább lenne egy kis látvány is .

2015. jan. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/141 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Kérdező, a boldogságod baromira hidegen hagy ám itt mindenkit. :)
2015. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/141 anonim ***** válasza:
79%
én a szoknyát száműztem. amúgy pasik: mikor fogtok normálisan öltözködni és nem úgy kimenni az utcára, mint egy díszhomár? :)
2015. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/141 anonim ***** válasza:
96%
#43, az egy dolog, ha valaki azt képviseli, hogy tetszik neki a szoknya. De ti szabályosan nyaggattok, és erőszakoskodtok, hogy ne is hordjunk mást. A kettő nem ugyanaz. Az titeket nem érdekel, hogy mi, a legtöbben mennyire kényelmetlenül érezzük magunkat szoknyában. Ez elég nagy önzőség.
2015. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/141 anonim ***** válasza:
97%
46, az hagyján. Volt itt kérdés (törölték aztán), amiben a kérdező ugyanezt firtatta és kereken ki is jelentette, hogy azért szereti a szoknyás csajokat mert könnyebben odaképzeli magát a lábuk közé. Ezt olvasva az ember elgondolkodik hogy akar-e valaha még szoknyát viselni :/
2015. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/141 anonim ***** válasza:
13%
Lesz elég szoknyás ne aggódj kérdező tavasszal, főleg fiatal csajszik majd fényes nylonharisnyával, a 20-35 korosztály pedig vagy nadrágba vagy cicanadrágba jár majd, abból is a szolid fajta a többség hosszított felsővel.
2015. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/141 A kérdező kommentje:

Kedves 44-ES! Hidegen hagy a boldogságom? És a felebaráti szeretettel mi lesz? Arról nem szabad megfeledkezni! A barátoknak törődni kell egymás boldogságával. És néha meg kell ajándékozni egymást. Nekem tökéletes ajándék egy combközépig érő szoknyában sétáló csinos lány látványa aki éppen Te is lehetsz. Továbbra is azt javaslom, hagyd illetve hagyjátok a szekrény mélyén a nadrágot, ott van az jó helyen.

A szépséget nem szabad elrejteni! Hogy nézne ki egy rózsakert akkor ha minden virágszálat farmerkék fóliába csomagolnák?

2015. jan. 21. 20:27
 50/141 anonim ***** válasza:
36%

Én imádom az egyberuhákat. Mondjuk 7 hónapos terhesen már nem is nagyon férek bele rendes nacikba de a lezser egyberucik jók...


Zoliman nem nyugszik, nagyon meg akarja magyarázni hogy Ő leggingsbe jár és nem meleg.... nyugi Zolika, elhisszük és amúgy se érdekel senkit hogy te rakod be vagy neked rakják be, de egy minimális ízléssel bíró embernek sosem fog tetszeni egy cicanacis pasi.

2015. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!