Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Louis Vuitton - életstílus?

Louis Vuitton - életstílus?

Figyelt kérdés
A kérdésem csupán annyi, hogy van -e hozzám hasonló ember, aki nem csak a nevet látja mögötte, hanem azt az életstílust is, amit nyújt? Aki tényleg úgy ismeri LV valódi arcát és arculatát, mint például én. Akinek mond valamit egy ajándék doboz Mariage Fréres tea :)
2010. febr. 9. 20:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Nekem tetszenek a cuccai, de mond már el légyszíves, hogy milyen életstílusról beszélsz?!
2010. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
szerintem ezt a kerdest felesleges is volt magyarorszagon lakoknak feltenni
2010. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
Persze, mond valamit, csak azt tudom, hogy 40 éves koromig legalább nem fogom azt a szintet elérni, hogy én ezt az életstílust képviselhessem. Vagy talán soha életemben.
2010. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem. Én megtehetném hogy 300.000-ért vegyek táskát, de egyszerűen nem érzem szükségét. Azt meg abszolút nem gondolom hogy életérzés. Az egy márka. Akkor ezzel az erővel a Nike meg a Mayo Chix is életérzés :D Szerintem még a milliomosok is megtehetnék hogy nem egy táskára költenek ennyi pénzt hanem valami fontosabb dologra. Komolyan inkább vegyen belőle magának egy biciklit vagy mittudomén, de táskáért én nem adnék ki ennyi pénzt. A hamisítványokról meg nem is beszélek :D
2010. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem megértetni vagy megmagyarázni akarom, csak kíváncsi vagyok. Nem érdekel, hogy van -e valakinek vagy nincs, ettől én sem vagyok több vagy kevesebb. Nem érdekel, hogy tetszik -e valakinek vagy sem. Csak annyi, hogy ugyanúgy mint én, magának érzi -e. Aki ismeri az LV-t és az ügyfeleinek (nem a presztízs táska vásárlókra gondolatam) nyújtott, mondjuk úgy "szolgáltatásokat" az úgy is érti.
2010. febr. 9. 21:08
 6/30 A kérdező kommentje:
Az LV nem táska márka. Csak azt is készít. Nem a pénzről szólt a kérdésem. Nem akarok senki megbántani, de az, hogy mennyibe kerül ebből a szempontból teljesen lényegtelen.
2010. febr. 9. 21:13
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Biztos van hozzád hasonló ember, de nem én vagyok.

(amúgy egyet értek 21:07tel)

2010. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%
Fogalmam sincs mert szerintem soha a büdös életbe nem lesz elég pénzem hogy belekóstoljak ebbe az "életstílusba"
2010. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de neked honnan telik LVra?

Nem kötözködésből, félre ne érts, én is csak márkás cuccokat hordok, na de azért ennyi pénzem még nincs... :D


18L

2010. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Én meg azt szeretném megkérdezni neked milyen életstilust jelent? / nemkötöszködésből, tényleg érdekel!/
2010. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!