Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kezdjek el "Rockeresen"...

Hogyan kezdjek el "Rockeresen" öltözni?

Figyelt kérdés

Nem tudtok véletlenül valamilyen oldalt ahol olcsón tudok rendelni jó ruhákat? Lánc vagy ilyesmi is legyen? Csak azért kérdezem mert annyira nem vagyok Rocker, de mégis sok olyan zenét hallgatok, szóval értitek nem?:D

13/L


2010. febr. 25. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

hát hogyne értenénk te cuki kis 13 éves rockerakaroklenni mert az oan menőőőő!!!


dehogy mégis inkább a feketeruhások serege gazdagodjon, javallom a www.boreger.hu-t csak aztán majd ne rinyálj, ha inzultálnak amiért 13 évesen halálfejeket meg hasonlókat aggatsz magadra

2010. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne akard. Ha nem vagy rocker, akkor mért akarsz úgy öltözni? Különbenis, ezt nem egyik napról a másikra dönti el a rocker, hogy ő most feketébe fog járni, ez kialakul. Nem egy divat, amit követhetsz, ha tetszik. 13 éves vagy basszus, vegyél fel mást. Mert így csak szánalmassá teszed magad.
2010. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyi hölgyemény! én egy 23éves rocker srác vok és 6 éves korom óta vagyok rocker az az igazság hogy abba jársz amibe akarsz mert nem a ruha teszi a rockert rockerré ez egy élet érzés ami szívből jön és arról szól hogy a szabadságod megmaradjon és lázadj fel minden ellen amivel nem értesz egyet vagy ami a szabadságodat korlátozza. persze itt nem arra gondolok hogy szökj meg a börtönből ha lecsuknak hanem lázadj fel a bün ellen és ne állj be a sorba csak azért hogy trendi legyél az is mindegy hogy milyen zenét hallgatsz én pl a poprocktól a blackmetálon át a komoly zenéig mindent kedvelek és hallgatok is sőt keverem a külömböző zenei stílusokat. És ha csak azért szeretnél így öltözni mert neked ez tetszik akkor öltözz de tedd hozzá hogy neked csak a viselet tetszik és nem vagy rocker és fogadd el hogy ezért divatembernek gumirockernek, pózernek, stb nek neveznek azok akik ebben élnek és azért hallgatnak rockot mert ezt igazi zenészek játszák és azért játszanak hogy megérintsék a szíved amiben és amiből fakad a rockerség ahogy a steppen wolf is írta: Born to be wild ha úgy érzed vadnak születtél és nem fogadnak el az emberek a szívedben és a lelkedben fellobban a tűz ha meghallod egy rockbanda számait és ha mindennél nagyobb a szabadságérzeted egy koncerten vagy egy fesztiválon amin dübörög a rock akkor neked tényleg köztünk a helyed és akkor szivesen segítek rockerré válni az MSNM: tokugava861023@windowslive.com szólj ha segíthetek
2010. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ííííííígyvan.
2010. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Járj fekete cuccokba az tökmindegy h milyen csak fekete legyen.
2010. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pár éve nekem is volt egy ilyen korszakom...Minden áron bő gatyákat,laza pólókat,pulcsikat akartam és persze feketét.Nem igazán díjazták,de azért egy-két darabot kaptam.Utólag visszagondolva jó,hogy nem engedték,mert azóta volt egy sportosan vagány korszakom,most meg inkább a csajos dolgok felé húzok.Szóval akkor most,azt hiszem csak úgy ott állna a szekrényemben a rengeteg fekete cucc,amit anno mindenáron meg akartam kapni.

Attól függetlenül,hogy nem öltözök úgy,mint a rockerek még mindig sokat hallgatok rockot és ugyanúgy szeretem,mint régen.

Azt hiszem most talán megtaláltam a stílusomat.Szoktam nőiesen öltözködni,de van,hogy sportosan,lazán öltözködök.Szoktam kísérletezni és a két stílust ötvözni,nagyon jó dolgokat lehet összehozni belőle:)


Szóval az,hogy te milyen zenei stílushoz tartozol nem attól fog függni,hogy hogyan öltözködsz.Szerintem nem kell rockerként öltözködni,attól,mert olyan zenét hallgatsz!:D

De azért pár tipp:

-bő gatyák,

-fekete pólók,amin együttesek képei vagy vicces szövegek vannak,

-szegecses öv,

-bő pulcsik.

2010. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

amúgy 15/L vagyok:)

Ha szeretnél még valamit,írj privit nyugodtan:D

2010. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. febr. 25. 17:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, mint te, 15/L.

18/L

2010. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te...:) Ez nem így működik.Hanem úgy , hogy beleszeretsz a zenébe és a többi(öltözködés..stb) jön magától.De az se baj ha teljesen normálisan öltözöl.Tudod miért?MERT A ROCK NEM EGY DIVAT.Nem az öltözködés a lényeg hanem az a szanaszét baszott rock n' roll:DDDD Szerintem ne egy oldal miatt hord láncokat meg ilyesmi hanem azért mert az tetszik neked. És még valami:Azt azért kalkuláld be , hogy a tanárok nem fogják jól szemmel nézni , de a legtöbb gyerek se,és lehet ,hogy sokan majd "leímóznak".Ez vele jár.Tapasztalat.

/szintén egy rocker lányka/

2010. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!