Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kezdjek el "Rockeresen"...

Hogyan kezdjek el "Rockeresen" öltözni?

Figyelt kérdés

Nem tudtok véletlenül valamilyen oldalt ahol olcsón tudok rendelni jó ruhákat? Lánc vagy ilyesmi is legyen? Csak azért kérdezem mert annyira nem vagyok Rocker, de mégis sok olyan zenét hallgatok, szóval értitek nem?:D

13/L


2010. febr. 25. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.:D

Ha már mindenki így felajánlotta akkor engem is nyugodtan felvehetsz ha érdekel valami:D lisaanna@citromail.hu , egyébként egyidősek vagyunk úgy néz ki...csak annyi különbséggel, hogy én már pár éve rocker vagyok:)

2010. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én nagyon régóta hallgatok rockot. Apukám rocker, pár éve úgy is akartam öltözni de anya nem engedte ×D

Engem nem érdekel, hogy nem divatos, utálom a divatos szarságokat

"Ha keresem a bajt az az én bajom de

Legalább nem vagyok divatmajom" :)

2010. febr. 25. 21:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Háhá:D Senki sem menekül:)

Na akkor egyszerű a képlet:olyan cuccokat veszel amit tetszik és ha az éppen egy acélbetétes bakancs vagy egy zenekaros felső akkor azt.Persze ha a szüleid engedik..de ha nem akkor próbáld nekik elmondani,hogy 13 évesen már azért a legtöbben egyedül vásárolnak maguknak+te rocker vagy és neked azt teszik és pont.=D És ha Apukád rocker akkor meg pláne.=D

>még mindig előző<

2010. febr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!