Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a szandál+zo...

Mi a véleményetek a szandál+zokni kombinációról?

Figyelt kérdés
Sokan visszataszítónak, ízléstelennek tartják, mások szerint (és szerintem is) semmi gond nincs vele, mindenki abban jár, amiben jól érzi magát.

2015. jún. 9. 11:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sportzoknin azt a vastag bordázottat érted? Az tényleg béna.
2015. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%

A szandálzoknisokról nem szimplán csak lerí, hogy egy kicsit sem foglalkoznak azzal, hogy hogyan festenek, vagy, hogy jó benyomást keltsenek másoknak, és ne nézzenek ki bénán, de ez a kombináció még értelmetlen is. Ha olyan hideg van, hogy zokni kell, akkor minek a szandál? És ha olyan meleg van, hogy szandál kell, minek a zokni?


Megjegyezném, ritkán mondom valamire, hogy béna, de ez tényleg béna.

2015. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Pl nyaralásra nem vittem cipőt csak szandált, aztán mégis hideg volt...
2015. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én is hordok hozzá, de nem olyan vastag és bénákat mint egyesek. Azt bénának tartom, akinek hosszú szárú és vastaggal hordja férfiak, mintha csak a vastag hosszú szárú lenne a zokni. Szóval lehet közönségesen is hordani és hogy ne legyen.

Nekem pl volt amikor ilyen gumis betétű szandim volt, nagyon kényelmes volt de zokni nélkül mindig odaragadt a talpam. És mivel utálom a normál vastag (akár pamut)zoknit, nylon világos zoknival hordtam, így nem ragadt oda a lábam és nem is volt feltűnő.

De sok nő is hordja nylonos zoknival, talán mert van ahol nyomja a bőrét, és ha vesz hozzá vékony zoknit, akkor az jó úgy.

2015. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%
Én 18 éves vagyok. Nem tudom mi lesz öregkoromban, de az biztos, hogy nincs az a pénz, hogy egyáltalán férfiszandált vegyek fel. Egyszerűen stílustalan, csúnya, öreges, stb. Hát ha még zoknival kellene kombinálni, én tényleg lelőném magam.
2015. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Veró2003 ***** válasza:
33%
Szerintem semmi értelme. Ha fázik a lábad vegyél fel zoknit tornacipővel ha meg meg meleged van vegyél fel szandált.
2015. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem fele annyira sem csúnya, mint amennyire foglalkoznak vele.
2015. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%

Most őszintén! Hogy néz már ki, ember??


[link]


[link]


Egyszerre visszataszító, és borzalmas.

2015. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
35%

12-es velemenyet osztom. Az egesszel nemcsak az a baj, hogy szornyen nez ki, hanem hogy tipikusan az olyan emberek hordjak, akik sajnos a szexualis piac legaljat kepezik, tobbnyire pont azert, mert igenytelenek es legkevesbe sem adnak a kulsejukre, sajat megjelenesukre. Marpedig a tarsadalom rezidens orokszuzeire senki sem akar hasonlitani, ertheto modon. Na, hat ezert a nagy utalat.


Nyilvan ez nem vonatkozik a 60 feletti papaknal, naluk mindenki elnezi, itt inkabb a fiatalabb korosztalyra gondolok.


A sajat velemenyem egyebkent az, hogy ferfi max akkor hordjon szandalt, ha valami kik.rt meleg mediterran orszagban vagy a sivatag kozepen el. Akkor megbocsathato. Egyebkent semmilyen ferfinak nem akarom latni a labait, es ezzel enyhen szolva nem vagyok egyedul (mar csak az elozo valaszokbol kiindulva is mondom). Hordjatok feher sportcipot, az szinte mindenhez felveheto amugy is, es tobbnyire remekul nez ki.

2015. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha nem akarod látni a férfiak lábát, akkor remélem az egészre érted. Mert csak úgy elfogadható, ha zavar valakit egy férfi zoknis lába vagy zokni nélkül, akkor zavarja a rövidnadrágban is és az is legyen neki ciki.
2015. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!