Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » össze vagyok zavarodva, nem...

össze vagyok zavarodva, nem tudom mit hordjak, mi áll jól nekem :/ egész életemben szivattak, mert vékony vagyok szerintetek 167 cm és 40 kg, az nagyon vékony? és milyen ruhákat hordjak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet (akár fej nélkül) egy olyan ruhában, amit általában hordasz, úgy sokkal könnyebb segíteni. Tényleg elég vékony lehetsz, de semmi sem reménytelen, biztos van, ami jól áll. :)
2015. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen vagy ehhez hasonló ruhák, bikinim amik fodrosak adnak egy kis alakot (:

2015. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Annyira nem vékony, de ha mondjuk híznál 5 kilót, szerintem már jobban néznél ki. :)

A ruhaválasztásnál figyelj arra, hogy ne feszüljön rajtad túlságosan a ruhád, mert akkor kilátszik a bordád és a medencecsontod (már ha olyan típus vagy, ha nem, akkor nem nagy baj, ha feszül). Viszont abba a végletbe se menjél bele, hogy bőt hordasz bővel, mert akkor úgy nézel ki, mint aki nagyon menő akar lenni, vagy akinek nincs önbizalma, és nem szereti a testét. Nyugodtan hordjál olyan ruhákat, amik nőiesítik az alakodat - persze a jó ízlés határain belül. Ha rákeresel erre: ,,kövérítő ruhák", egész biztosan sok találat lesz, ezekből szemezgethetsz tetszés szerint. És a saját legjobban bevált módszerem is leírom; vegyél fel egy lengébb overallt, abban mindenki meg fog dicsérni téged, hogy milyen jó az alakod.

2015. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! :)persze, sokan mondják, hogy jó alakom van, meg ha valami jól áll, de mind a barátnőim és nemtudom, hogy csak azért mondjak-e hogy ne sértsenek, meg vele...fiuktol még nemigazán hallottam, csak ellenkező véleményeket :/
2015. júl. 8. 16:55
 5/7 opened paradise ***** válasza:

Vékony,de az nem feltétlenül baj.

Szerintem pl. a hastoppok pont csak az ilyen nagyon vékony lányoknál jók.

2015. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A te magasságodhoz kb 53kg az ideális,én azt mondom te nem vékony hanem kórosan sovány vagy.NEM megsérteni akarlak!
2015. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút normális, csak irigyek :)

Én 166cm és 46kg vagyok

2015. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!