Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bevezetnétek a tornadresszt a...

Bevezetnétek a tornadresszt a fiúknak is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 12:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
nem. nálunk a lányok sem hordanak
2010. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
detto mint első
2010. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Lányokon jól mutat, na de fiúkon? Csak a birkózók hordanak hasonló jellegű ruhát.

Amúgysem egészséges fiúknak, mert a nemi szervet túl szorosan fogja.

2010. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk nem divat. De hát ha a lányokat ezzel szivatják akkor a fiúk is nyugodtan felvehetnék.
2010. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Lányokon szexis, de tesiórán semmi olyat nem csinálnak a gyerekek ami indokolná ezt a fokú tapadást, és hát lássuk be, eléggé b u zis volna. Szóval nyílván nem, nem vagyok se pedofil, se langyos.
2010. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem a dressz a lányokon se szexis, és eléggé szar érzés, ahogy odatapad az ember testéhez. Engem is ezzel szivattak suliban, és én mindenki számára a laza, pamut cuccokat tenném kötelezővé sportoláshoz. Értelmetlen emberkínzás ez a tornadressz dolog, arról nem is beszélve, amikor egy lánynak megjön, és a fenekén látszik a betét vonala, alul pedig kikandikálnak a szárnyak és szegény nem tud mit tenni vele... Hát az is nagyon szexi.

Meg amikor futásnál az ember lába között kidörzsöli a széle az is k.jó érzés...

Aki kitalálta azt viszont így több, mint 10 év távlatából is lassú, fájdalmas halállal jutalmaznám...

2010. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%
Nah pont egy lány ne mondja már meg nekem, mi a szexis és mi nem. Köszönöm. A tornadressz szexis. Pont.
2010. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha röhögni akarnék igen. (:

amugy kizárt.

lányoknak se engedném :D

2010. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"Nálunk nem divat. De hát ha a lányokat ezzel szivatják akkor a fiúk is nyugodtan felvehetnék."


nah, végülis csak a heréket tartja túl közel a testhez ami megemlei a hőmérsékletét ami eléggé káros, míg a nőknél ilyen nincs (nincs here ugyanis...)

2010. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
nekünk már nem kell hordani hál'isten, de gyűlöltük, ugyhogy hadd szenvedjenek kicsit a fiúk is..
2010. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!