Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol adhatnék el egy hamis...

Hol adhatnék el egy hamis Louis Vuitton táskát?

Figyelt kérdés
Velencében voltam és vettem egyet, nagyon jó másolat, de varázsa 2 nap alatt elmúlt. Nem az én stílusom egy ilyen elegáns táska... Hol adhatnám el?
2010. márc. 7. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%
én nem adnék érte még akkor sem ha gyűjteném a bóvlit,mert ez bóvli és abból is a ratyi...bocs de így van
2010. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Láttam más hamis LV táskát. Sokkal csúnyábbak. De köszönöm az épitő jellegű kommentet, főleg, hogy a kérdésre nem is válaszoltál.
2010. márc. 7. 16:33
 13/17 anonim ***** válasza:
Bizony válaszoltam egy kettővel feljebb.Én is láttam rosszabb minőségűt de ez is a rossz koppintáshoz tartozik
2010. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

És honnan tudjam, hogy melyik volt a te válaszod? :)

Ez egy anonim oldal és nincs kedvem a százalékok alapján tippelni arra, hogy melyikük voltál.

De ha a 16:24-es vagyok akkor továbbra is csak azt mondom, hogy nem válaszoltál, hiszen a kérdés arra vonatkozott, hogy HOL és nem arra, hogy mennyiért.

Na mindegy.

2010. márc. 7. 16:44
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

Abszolút rühellem LV stílusát, akár gagyi akár eredeti, nem utazom csak egyedi táskákban:)

Bocs,hogy kicsit neked estem,de általában tényleg több 10ezerért passzolják el ezeket pedig sz@rt sem érnek:)

2010. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát ez a táska tényleg gagyi:DDD

Vaterán próbáld meg eladni,hogy mennyi pénzt kérsz érte azt döntsd el magad.Azért írom a vaterát,mert nagyon sok sz*rt árulnak és csodák csodájára gyorsan veszik pl a hamis MAC cuccokat. A táskád is hamar elkel.

2010. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vatera, teszvesz... Bar szerintem ne kerj erte sokat. Tudod, mit?! Kerj sokat erte, hatha valamelyik balfek megveszi es abban a tudatban el, hogy eredetit vett X ezer forintert xD
2011. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!