Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nő és magassarkú, férfi plusz...

Nő és magassarkú, férfi plusz szandál, csak én látom ezt egyformának?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap voltam a buszon és láttam egy srácot, férfi létemre, szandálban. Kibeszéltük a buszon hogy ez milyen gáz meg stb.


Ebben kb. egyezett is a véleményünk, aztán feljött egy lány magassarkúban, arra azt mondtam, hogy szerintem ez is van olyan gáz, mint a szandál, de ebben már úgymond nem kaptam teljes egyetértést.


Most az természetes, hogy ízlések és pofonok. Annak a srácnak - szandálban barátnője is volt a buszon, szóval gondolom én, a látottakból, hogy ez számára teljesen normális. De nekem férfiként is undorító a szandál, úgymond nem látom benne így a riválist, a nő aki meg feljött magassarkúban úgymond ezzel a szememben meg a nőiességét vesztette el, vagyis gyakorlatilag ugyanolyan hatást keltett mint a szandál.


A kérdésem csak az, hogy van itt olyan aki szerint a szandál nem férfias, és a magassarkú nem nőies? Tudom, hogy nagyon sokan imádják az utóbbit, többen mint amennyien nem, de ettől én még nem állok be a sorba, szóval most nem ez a kérdés, hogy miért nem nőies vagy sem.


Szóval ha azt mondom hogy a szandál nem férfias, valószínűleg a legtöbben egyetértünk vele.


De kérdésem az is, hogy van itt olyan aki szerint a magassarkú sem nőies?


Vagy esetleg van itt olyan aki szerint a szandál férfias?


Azért ez a kettő a kérdés, mert ezekre ha van "egyetértő" válasz, akkor az úgymond "egyedi" vélemény.


Olyan válasz nem nagyon érdekel, hogy ki szerint vonzó egy magassarkú vagy ki szerint undorító egy szandál, mert hát ugye akkor a válaszoló egyértelműen nem mond semmi újat, mivel a közvéleménnyel ért egyet. Engem az érdekel, hogy aki nem áll be a sorba, és képes vonzónak látni egy szandált, vagy taszítónak egy magassarkút, az miért látja úgy?


2015. aug. 28. 14:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

a papuccsal semmi bajom nincs, feltéve ha igényes a papucs is, és a láb is. Jó persze nem tudom mennyire jó dolog kintre felvenni, de van ez a "strandpapucs" típus, ezt nagyon felkapják nyáron, és ugye nagyon látszik rajta a női lábfej, és ilyenkor szoktam úgymond csodálni némelyiket, hogy mennyire igényes, stb.


Én imádom nézni a női lábakat, beleértve a lábfejeket is, mert úgymond szépek. Nem szexuálisan értve. De akárhogy nézem egy magassarkús láb inkább taszít mint vonz.

2015. aug. 28. 16:17
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy sok lány van aki nem hord :) Persze gondolom soknak meg munkahelyi elvárás, rajtuk hétköznap akkor is ott lesz a magassarkú ha amúgy nem szeretik. Én csak egy diáklány vagyok és azért hordok mert tetszik ahogy kinéz és óriásit dob a stílusomon, de egyébként pont 170 centi vagyok, szóval nem célom magasítani magam, csak annyira tetszik a cipő hogy nincs kedvem lemondani róla. Szerintem csak kifejezetten alacsony nők hordják azért hogy nagyobbnak tűnjenek, a nagy többségnek valószínű hogy tetszik, vagy olyan helyen dolgozik ahol elvárás. De az persze, érthető hogy nem bírod ha be akarnak sorolni a többiek közé, ez azt hiszem bárki mást is zavarna. ÉN meg a szandállal vagyok úgy, hogy nem tetszik a férfiakon, persze ne süljenek meg de valamiért még a papucs is jobban tetszik mint ezek a pántos szandálok. Az ovisok jutnak róla eszembe.
2015. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen én oviban meg általános iskola alsó tagozatában hordtam szandált :)


Munkahelyi követelmény.. ahogy vesszük, pl. egy titkárnőnek sem feltétlen muszáj egy magassarkú cipő. De az más kérdés. Perpill ott is lehet kevésbé magasított cipőt választani, és ha csak kifejezetten oda hordja akkor még talán úgy elvagyok vele.

2015. aug. 28. 17:17
 14/17 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy mennyit tudtok beszélni cipőkről...

Engem se a szandál, se a magassarkú nem érdekel. Tornacipő, azt' jól van. Eleget nyűglődök én minden mással az életben.

Szerintem amúgy nem a ruha/cipő teszi az embert... Hanem pont, hogy az ember a ruhát/cipőt. Ennyi.

2015. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nő létemre mondom hogy szerintem is vannak olyan magassarkúk amik csúnyák szóval hiába néz ki jól a viselője ha a cipő alapjáraton nem nőies. Viszont vannak olyan darabok amelyek szépek, de hiába azok ha a viselőjük egy trampli és úgy megy benne mint egy pingvin amelyik épp becsinált.

Szóval az én véleményem az, hogy nőies is meg nem is. Függ a cipőtől és a viselőjétől is.

2015. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ez a dolog rossz megközelítése. Mert itt nem a csúnya vagy előnytelen darabokról van szó.


Belinkelhetek 100 magassarkút is, mind egyformán eldeformálja a lábat, hiszen ezért magassarkú. Az most mindegy, hogy mit és hogy néz ki. A magassarkú az magassarkú, nem lehet egy darabról beszélni vagy egy típusról.


Ha olyan sima lenne a talpa mint egy papucsnak vagy cipőnek, bajom nem lenne vele, de az lehetetlen, ezért maggasarkú.


Bár van az a cipő, ami nem csak a sarkánál, hanem elől is magasított, azzal már nincs bajom, az inkább csak furcsa.

2015. aug. 28. 19:40
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az a szandál, amit az egyik válaszoló belinkelt. Ha egy fiúnak ápolt a lába, rendesen vágja a körmét stb, akkor én, pont úgy ahogy te kérdező, szeretem nézni a férfiak lábait. Ha valaki nyáron is sportcipőben van, az sem zavar különösebben, szóval mondhatni hót mindegy. :)
2015. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!