Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy néz ki a "letolt gatya"?

Hogy néz ki a "letolt gatya"?

Figyelt kérdés
Vannak olyan fiúk akik pl a s***ük aljáig/feléig letolják a gatyát, boxert fel köldökig. Én is fiú vagyok. Inkább lányokat kérdezek. Jól néz ez ki? Menő? Vagy inkább csak parasztság? Trógerság? Szal értitek.
2008. szept. 9. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Az egy stílus... nem parasztság, nem trógerség. Én elfogadom, hogy ennek a stílusnak követői vannak, de amúgy nem jön be. Egy férfi öltözzön fel rendesen, az alsóját pedig csak a barátnőjének mutogassa, nem kell mindenkinek látnia. De ha te jól éreznéd ilyen viseletben magad, akkor öltözz úgy. Ha a környezetedben vannak ilyen stílusú pasik és körülzsongják őket a lányok, akkor biztos téged is "csípnének" márcsak a kilógó alsód miatt. (Egy lány)
2008. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Igazából nem jobb és nem is rosszabb "érzés" ha lóg a gatyám. a kérdés az, hogy jól néz-e ki?
2008. szept. 9. 22:44
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
szerintem igen :) De csak ha a pasi viselni is tudja. jah és lány vagyok
2008. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon béna. Nem az alsónaci miatt ami kilátszik, hanem a lógó ülep miatt. Mindig a kisöcsém jut eszembe róla akinek a tele gumibugyija húzza lefelé a nadrágot. De attól, hogy nekem nem jön be másnak még tetszhet. :))
2008. szept. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Lehet 21 évesen öreg vagyok ehhez:))))))))))

de nem tartom szexinek.

Ok egy stilus,és ezt elfogadom,de nemm szeretném hogy az én baràtom ilyen cuccokba jàrjon............

Trogersàg semmiképp,de az az igazsàg hogy 100-bol 2 fiunak àll jol igazàn.

Végül is izlések és pofonok

2008. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. Bár nem kaptam sok konkrétumot.XD Na jó azért ki tudtam hámozni. Köszi
2008. szept. 10. 10:25
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem parasztság, nem is trógerség, hanem csak egy stílus. Én véleményem szerint borzasztó, szörnyű és béna. Nem hiszem, hogy konzervatív lennék 28 évesen, mert pl a punkrock, metal stb stílus bejön. Ez nem.
2008. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
szerintem gáááz. Bár biztos ezek a srácok menőnek tartják magukat.
2008. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Valakinek jól áll.Aki nem túlozza el és illik az egyéniségéhez.
2008. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem visszataszító. Nekem biztos nem kellene ilyen pasi akinek a bokájánál lóg a nadrágjának az ülepe.
2008. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!