Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy néz ki a "letolt gatya"?

Hogy néz ki a "letolt gatya"?

Figyelt kérdés
Vannak olyan fiúk akik pl a s***ük aljáig/feléig letolják a gatyát, boxert fel köldökig. Én is fiú vagyok. Inkább lányokat kérdezek. Jól néz ez ki? Menő? Vagy inkább csak parasztság? Trógerság? Szal értitek.
2008. szept. 9. 22:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
Én kb.2 hete láttam két ilyen fiút,akik így voltak felöltözve,borzalmasan néztek ki,meg kell,hogy mondjam.Én el nem tudom képzelni,mi lehet ebben a menő,nekem nem jönnek be az ilyen pasik,akik így öltöznek.
2008. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
szerintem nagyon béna... (egy lány)
2008. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Hát nekem sem jönnek be azok a srácok akiknek szinte a teljes kint van a boxerjuk a gyatyájúk meg bármelyik pillanatban le eshet. Szerintem visszataszító.
2008. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik:) Amíg a pasinak jó a segge:D
2008. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
97%
Szerintem tudni kell viselni ezt a stílust is, mint minden stílust. Azaz vannak emberek, akiknek jóláll és vannak akiknek nem. Nekem alapvetően bejön, de persze láttam már olyanon is, akin abszolút nem tettszett. (22 éves lány)
2008. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jól is állhat,de azért amikor már az egész segge kint van az túlzás :) Én sem vagyok egy konzervatív lény (rasta lány) De azért tartson egy mértéket, hogy ne úgy járjon,hogy jaj mindjárt leesik a gatyám :D
2008. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
szerintem jól néz ki:D jól meg lehet nézni a csávó seggét!!!:):)
2008. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hat lany vagyok de en se birom az ilyeneket... de nem sozlhatjuk meg oket nekik ez a stilusok ez neki kaz egyedi..:) De en hamarabb felfigyelnek egy rendezettebb jol oltozkodesu pasira :)
2009. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hat nekem nagyon nem jon be... de nem sozlhatjuk meg oket mert nekik ez a stilusok nekik ez az egyedi.. amugy en lany vagyok es biztos hogy nekem nem jon bee es hamarabb felfigyelek egy olyan sracra aki rendezettebb es jo oltozkodesu jo humoru meg dolgok :)
2009. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Fiú vagyok és nekem is ilyen. De én 1általán nem tulzom el sőt. Néha nem is látszik. Én rendesen ahogy kell felhuzom a boxert rá a nadrágot és nekem a boxerból szinte csak 1 csik van kint. Nekem tetszik de az nem ha az egész boxer kint van. :)

Szerintem úgy jó ha csak kicsi látszik, pl. egy csik.

Nekem is olyan.


Kiirsten

2009. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!