Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar mindenkit, hogy...

Miért zavar mindenkit, hogy feketében járok? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Sosem szerettem különösebben a színes cuccokat,de régebben nem csak feketében jártam.Pár hónapja csak feketét hordok(itthol nem mindig,de ha nen,akkor is sötétet).Nem vagyok emós vagy rocker,vagy ilyesmi,csak szeretem a feketét,és ebben érzem jól magam.A szüleim meg azt mondogassák,hogy "miért kell ilyen fiatalon mindig feketében járni?", " vegyél már fel valami színeset!" stb. A suliban már többször is beszóltak,hogy "mivan,gyászolsz?". Miért zavar mindenkit,hogy feketében járok?

2015. dec. 20. 13:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%

valaki leírná kérlek mi a qrvaélet az a timbi? nagyon kíváncsi lettem. A baki gondolom bakancs lehet. (?)


Amúgy semmi baj a feketével, ne törődj azzal, amit mondanak.

2015. dec. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9%

De van baj a feketevel,mivel mar irtam hogy nem noies szin, foleg nem egy 14 eves kislanyon!

Csak hat itt sokan meg a hulyeseget is tamogatjak mert sok itt az agyhalott...

Ha azt kerdeznem,hogy a hajam egyik fele zold a masik piros lenne kozeppen elvalasztva meg arra is azt irnak,hogy nagyon cuki lennel...

2015. dec. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

11-es:Szerintem a timberland bakancsra gondolt,( [link] ) minden második tini ilyet hord,szóval szerintem inkább a fekete szín.

Kérdező,hordd nyugodtan és ne foglalkozz azzal aki leszól érte,sem azzal hogy majd kinövöd stb.

19 éves vagyok,én se nőttem ki,szinte mindig feketében vagyok 14 éves korom óta,aki meg ezért lenéz,beszólogat,legalább tudom ki az akivel biztos nem akarok barátkozni...Leegyszerűsítve jó szűrő az emberek terén. :)

2015. dec. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!